Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 5 złzamawiam

Logowanie

„The Game Changers” będzie mieć kontynuację

czerwiec 06 2023

„The Game Changers”, popularna produkcja platformy Netflix promująca wegański styl życia, doczeka się kontynuacji.
Nowy dokument Netflixa The Game Changers 2 przedstawi kolejne fakty naukowe na temat wegańskiego żywienia – nie tylko u maratończyków i sportowców, lecz także u dorastających dzieci. Ponadto film skupi się na aspektach środowiskowych, spożywczych i produkcyjnych diety roślinnej.

The Game Changers 2 wyreżyserują Stephanie Soechtig i Kristin Lazure – twórczynie znane z takich produkcji jak Fed Up, Knock Down the House czy The Devil We Know. Kontynuacja powstanie we współpracy z LeBronem Jamesem i firmą produkcyjną Mavericka Cartera – SpringHill Entertainment. Ci dwaj będą producentami wykonawczymi. Dołączą do nich także Jamal Henderson i Philip Byron.

Jest to wyjątkowa okazja do rozszerzenia dyskusji na temat krytycznych problemów naszych czasów. „The Game Changers” pokazał, jak wielką rolę w ich rozwiązywaniu pełni jedzenie – powiedział Phlip Byron ze SpringHill Entertainment.

Twórcy zapowiadają, że dokument będzie się opierał na dowodach naukowych, wiedzy eksperckiej oraz historiach osób ze świata rozrywki i sportu. Decyzja o nakręceniu drugiej części wydaje się oczywista. Od czasu powstania The Game Changers w 2018 r. film obejrzało ponad 100 mln osób, a wiele z nich przeszło na dietę ściśle wegańską lub ograniczyło spożywanie produktów odzwierzęcych. Producenci chcą powtórzyć sukces i dotrzeć do nowych widzów. Data premiery nie jest jeszcze znana.

  • tekst: Kama Gulbicka