Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 5 złzamawiam

Logowanie

Must try: wegańskie kosmetyki Ewy Chodakowskiej ze znaczkiem Vivy!

lipiec 04 2019

Zmotywowała miliony Polek do ćwiczeń i dbania o sylwetkę. Teraz motywuje do używania etycznych, wegańskich i naturalnych kosmetyków. Seria beBIO, którą Ewa Chodakowska właśnie wypuściła na rynek, posiada certyfikat Vivy! oraz PETA. A poza tym nie zrujnuje Waszych budżetów i znajdziecie ją w każdej drogerii Rossman.

Nasz znaczek daje gwarancję, że macie do czynienia z produktem, który nie miał nic wspólnego z cierpieniem zwierząt, i który nie spowoduje cierpień również u Was, bo zawiera bezpieczne, naturalne składniki.

Tajemnicą serii beBIO są różnego rodzaju superfoods, takie jak spirulina i chlorella, goja i granat, migdał, pieprz afrykański. Prócz tego je roslinne, sól morska, trawa cytrynowa, siemię lniane, aloes, masło shea i kokosowe.

Jak przyznaje sama Ewa, „balsamy, żele i dezodoranty marki beBIO mają ponad 99 proc. naturalnych składników”.

– Uprawiam sport i zdrowo się odżywiam. Pomyślałam więc, że nadszedł czas na świadomą pielęgnację ciała. Testowałam naturalne kosmetyki dostępne na rynku, niestety nie zawsze było o nie łatwo – powiedziała mediom Chodakowska, która obnaża ostatnio na swoim Instagramie składy kosmetyków. Okazuje się, że nawet te, które deklarują się jako etyczne i wegańskie, nie zawsze są dla nas zdrowe.

Zapewne nowa marka trenerki wszystkich Polek jeszcze nie raz zagości na naszych łamach. Znaczek V trafia bowiem wyłącznie do naszych zaufanych partnerów.

Dla wegan Znak V to pieczęć Fundacji, który daje im pewność, że mają w ręku produkt zgodny z ich wartościami, ideami i zasadami. To symbol, którym oznaczane są produkty wegańskie, czyli takie, które w swoim składzie nie zawierają żadnych składników odzwierzęcych, nie użyto ich w procesie produkcyjnym, nie są testowane na zwierzętach i nie zawierają oleju palmowego.

Dla producentów, twórców i kreatorów produktów Znak V to symbol, dzięki któremu mogą pokazać, że ich produkty nie powstają kosztem cierpienia ani wyzysku zwierząt.

WK