[wppb-login]

Must try: wegańskie kosmetyki Ewy Chodakowskiej ze znaczkiem Vivy!

Weronika Książek
lipiec04/ 2019

Zmotywowała miliony Polek do ćwiczeń i dbania o sylwetkę. Teraz motywuje do używania etycznych, wegańskich i naturalnych kosmetyków. Seria beBIO, którą Ewa Chodakowska właśnie wypuściła na rynek, posiada certyfikat Vivy! oraz PETA. A poza tym nie zrujnuje Waszych budżetów i znajdziecie ją w każdej drogerii Rossman.

Nasz znaczek daje gwarancję, że macie do czynienia z produktem, który nie miał nic wspólnego z cierpieniem zwierząt, i który nie spowoduje cierpień również u Was, bo zawiera bezpieczne, naturalne składniki.

Tajemnicą serii beBIO są różnego rodzaju superfoods, takie jak spirulina i chlorella, goja i granat, migdał, pieprz afrykański. Prócz tego je roslinne, sól morska, trawa cytrynowa, siemię lniane, aloes, masło shea i kokosowe.

Jak przyznaje sama Ewa, „balsamy, żele i dezodoranty marki beBIO mają ponad 99 proc. naturalnych składników”.

– Uprawiam sport i zdrowo się odżywiam. Pomyślałam więc, że nadszedł czas na świadomą pielęgnację ciała. Testowałam naturalne kosmetyki dostępne na rynku, niestety nie zawsze było o nie łatwo – powiedziała mediom Chodakowska, która obnaża ostatnio na swoim Instagramie składy kosmetyków. Okazuje się, że nawet te, które deklarują się jako etyczne i wegańskie, nie zawsze są dla nas zdrowe.

Zapewne nowa marka trenerki wszystkich Polek jeszcze nie raz zagości na naszych łamach. Znaczek V trafia bowiem wyłącznie do naszych zaufanych partnerów.

Dla wegan Znak V to pieczęć Fundacji, który daje im pewność, że mają w ręku produkt zgodny z ich wartościami, ideami i zasadami. To symbol, którym oznaczane są produkty wegańskie, czyli takie, które w swoim składzie nie zawierają żadnych składników odzwierzęcych, nie użyto ich w procesie produkcyjnym, nie są testowane na zwierzętach i nie zawierają oleju palmowego.

Dla producentów, twórców i kreatorów produktów Znak V to symbol, dzięki któremu mogą pokazać, że ich produkty nie powstają kosztem cierpienia ani wyzysku zwierząt.

WK

Featured
Polscy żeglarze uratowali delfina zaplątanego w sieć rybacką Dzieje się: roślinna dieta dla masowego konsumenta Birdlife: co 5. gatunek ptaków w Europie zagrożony Raport: w Polsce rośnie sprzedaż roślinnych zamienników, spada sprzedaż mięsa Koniec z zarabianiem na negowaniu zmian klimatu! Raport Compassion Polska w Światowy Dzień Ośmiornicy

Polscy żeglarze uratowali delfina zaplątanego w sieć rybacką

Jak donoszą media, załoga polskiego jachtu „Pszczółka” pomogła delfinowi zaplątanemu w sieć rybacką …

czytaj więcej

Dzieje się: roślinna dieta dla masowego konsumenta

Spełnia się sen wielu wegan: podczas konferencji Plant-Powered Perspectives analityczka z firmy Mint…

czytaj więcej

Birdlife: co 5. gatunek ptaków w Europie zagrożony

Organizacja BirdLife opublikowała raport, z którego wynika, że populacje europejskich ptaków kurczą …

czytaj więcej

Raport: w Polsce rośnie sprzedaż roślinnych zamienników, spada sprzedaż mięsa

Według danych Panelu Gospodarstw Domowych GfK Polonia, cytowanych przez portal Noizz, mamy powody do…

czytaj więcej

Koniec z zarabianiem na negowaniu zmian klimatu!

Youtube i Google wypowiedziały wojnę fake newsom dotyczącym zmian klimatycznych. Uniemożliwią monety…

czytaj więcej

Raport Compassion Polska w Światowy Dzień Ośmiornicy

8 października, w Światowy Dzień Ośmiornicy fundacja Compassion Polska publikuje swój raport „Przemy…

czytaj więcej
Facebook