[wppb-login]

Znaki V po raz czwarty!

admin
marzec06/ 2014

znaczkiOgłaszamy nabór do kolejnej edycji znaku ?V?.
Każdy może zgłosić swój produkt lub usługę. Wystarczy pobrać aplikację oraz kryteria i wypełnione dokumenty wysłać do nas mail na adres reklama@vege.com.pl

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 kwietnia 2014 r. Znaki zostaną przyznane już w maju!

Pobierz:

Magazyn VEGE (www.vege.com.pl) wydawany przez Fundację VIVA! (www.viva.org.pl) w 2011 roku wprowadził na rynek nowy przydatny firmom i konsumentom znak jakości ? znak ?V? (https://vege.com.pl/znak-jakosci-vege). Ma on pomóc producentom i dystrybutorom oraz ich klientom odkryć na sklepowych półkach produkty dla wegetarian i wegan i zachęcić do zintensyfikowania kampanii promocyjnych tych właśnie produktów. Obecnie można składać aplikacje na przyznanie certyfikatu produktom na rok 2014/2015!

Podobny sposób wyróżniania produktów jest od dawna znany w Europie Zachodniej, USA, Kandzie i innych krajach, gdzie roślinożerni konsumenci są doceniani na rynku.

Jednak polskie ?V? jest tylko z pozoru takie samo jak tamte. Postanowiliśmy pójść o krok dalej. Nasze ?V? przyznawane jest bezpłatnie, a ubiegać się o nie może każdy producent, dystrybutor czy usługodawca, który spełnia kryteria przyznawania symbolu. Każda firma jest dokładnie sprawdzana, a symbol jest przyznawany tylko na rok. Po tym czasie produkt jest na nowo weryfikowany. Dzięki temu klienci śmiało mogą szukać znaku ?V? na sklepowych półkach!

Ogromne zainteresowanie, przychylne opinie oraz ciągłe pytania o zasady przyznawania znaku ze strony różnych firm przerosło najśmielsze oczekiwania Redakcji VEGE! Jesteśmy zachwyceni, że nasze ?V? okazało się przydatne nie tylko dla tych, którzy odrzucają produkty pochodzenia zwierzęcego ze względów etycznych. Jak twierdzą sami zainteresowani, ?V? ułatwia życie osobom, które unikają takich produktów w wyniku kłopotów zdrowotnych, np. nietolerancji na nabiał, lub też ze względów religijnych.

Featured
Polscy żeglarze uratowali delfina zaplątanego w sieć rybacką Dzieje się: roślinna dieta dla masowego konsumenta Birdlife: co 5. gatunek ptaków w Europie zagrożony Raport: w Polsce rośnie sprzedaż roślinnych zamienników, spada sprzedaż mięsa Koniec z zarabianiem na negowaniu zmian klimatu! Raport Compassion Polska w Światowy Dzień Ośmiornicy

Polscy żeglarze uratowali delfina zaplątanego w sieć rybacką

Jak donoszą media, załoga polskiego jachtu „Pszczółka” pomogła delfinowi zaplątanemu w sieć rybacką …

czytaj więcej

Dzieje się: roślinna dieta dla masowego konsumenta

Spełnia się sen wielu wegan: podczas konferencji Plant-Powered Perspectives analityczka z firmy Mint…

czytaj więcej

Birdlife: co 5. gatunek ptaków w Europie zagrożony

Organizacja BirdLife opublikowała raport, z którego wynika, że populacje europejskich ptaków kurczą …

czytaj więcej

Raport: w Polsce rośnie sprzedaż roślinnych zamienników, spada sprzedaż mięsa

Według danych Panelu Gospodarstw Domowych GfK Polonia, cytowanych przez portal Noizz, mamy powody do…

czytaj więcej

Koniec z zarabianiem na negowaniu zmian klimatu!

Youtube i Google wypowiedziały wojnę fake newsom dotyczącym zmian klimatycznych. Uniemożliwią monety…

czytaj więcej

Raport Compassion Polska w Światowy Dzień Ośmiornicy

8 października, w Światowy Dzień Ośmiornicy fundacja Compassion Polska publikuje swój raport „Przemy…

czytaj więcej
Facebook
none