[wppb-login]

Znaki V po raz czwarty!

admin
Marzec06/ 2014

znaczkiOgłaszamy nabór do kolejnej edycji znaku ?V?.
Każdy może zgłosić swój produkt lub usługę. Wystarczy pobrać aplikację oraz kryteria i wypełnione dokumenty wysłać do nas mail na adres reklama@vege.com.pl

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 kwietnia 2014 r. Znaki zostaną przyznane już w maju!

Pobierz:

Magazyn VEGE (www.vege.com.pl) wydawany przez Fundację VIVA! (www.viva.org.pl) w 2011 roku wprowadził na rynek nowy przydatny firmom i konsumentom znak jakości ? znak ?V? (https://vege.com.pl/znak-jakosci-vege). Ma on pomóc producentom i dystrybutorom oraz ich klientom odkryć na sklepowych półkach produkty dla wegetarian i wegan i zachęcić do zintensyfikowania kampanii promocyjnych tych właśnie produktów. Obecnie można składać aplikacje na przyznanie certyfikatu produktom na rok 2014/2015!

Podobny sposób wyróżniania produktów jest od dawna znany w Europie Zachodniej, USA, Kandzie i innych krajach, gdzie roślinożerni konsumenci są doceniani na rynku.

Jednak polskie ?V? jest tylko z pozoru takie samo jak tamte. Postanowiliśmy pójść o krok dalej. Nasze ?V? przyznawane jest bezpłatnie, a ubiegać się o nie może każdy producent, dystrybutor czy usługodawca, który spełnia kryteria przyznawania symbolu. Każda firma jest dokładnie sprawdzana, a symbol jest przyznawany tylko na rok. Po tym czasie produkt jest na nowo weryfikowany. Dzięki temu klienci śmiało mogą szukać znaku ?V? na sklepowych półkach!

Ogromne zainteresowanie, przychylne opinie oraz ciągłe pytania o zasady przyznawania znaku ze strony różnych firm przerosło najśmielsze oczekiwania Redakcji VEGE! Jesteśmy zachwyceni, że nasze ?V? okazało się przydatne nie tylko dla tych, którzy odrzucają produkty pochodzenia zwierzęcego ze względów etycznych. Jak twierdzą sami zainteresowani, ?V? ułatwia życie osobom, które unikają takich produktów w wyniku kłopotów zdrowotnych, np. nietolerancji na nabiał, lub też ze względów religijnych.

Komentarze

Featured
przeczytasz w numerze 6/2020 Naprawdę dobra zmiana Co wyrasta z Brzydkiego Kaczątka Jeszcze będzie normalnie? państwo w liczbie mnogiej Paprodziad: marzę o porze, gdy selerzę

przeczytasz w numerze 6/2020

Nowy numer już w kioskach! Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy:

po nowemu – można żyć inaczej n…

czytaj więcej

Naprawdę dobra zmiana

Naukowcy namawiają, aby w czasach zarazy przejść na dietę roślinną, a Amerykanie masowo wykupują ze …

czytaj więcej

Co wyrasta z Brzydkiego Kaczątka

Łabędź to symbol poetów, muz i miłości, obecny w kulturze już od starożytności. Za sprawą popularnej…

czytaj więcej

Jeszcze będzie normalnie?

Niechby się to już skończyło! Mnie najbardziej brakuje możliwości zwykłej przechadzki, wyjścia na mi…

czytaj więcej

państwo w liczbie mnogiej

Chiny to jedna z najstarszych cywilizacji świata, której historię czyta się momentami jak baśń, a mo…

czytaj więcej

Paprodziad: marzę o porze, gdy selerzę

Jest śpiewającym filozofem, którego twórczość można poznać, słuchając m.in. Łąki Łan, November Proje…

czytaj więcej
Facebook
none