Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 5 złzamawiam

Logowanie

Joga Festiwal. X Górski Maraton Jogi w Wierchomli

czerwiec 09 2022

W Wierchomli Małej, w sercu Popradzkiego Parku Krajobrazowego w Beskidzie Sądeckim, po raz dziesiąty odbędzie się Joga Festiwal. Górski Maraton Jogi „108 Powitań słońca”. Podczas wydarzenia od 21 do 28 sierpnia zaplanowano wiele aktywności: praktykowanie różnych rodzajów jogi, ciekawe warsztaty i prelekcje, pyszne wegejedzenie i spotkania z gośćmi.
Podczas Festiwalu zaplanowano 120 godzin różnego rodzaju form jogi takich jak joga Iyengara, joga funkcjonalna, Vinyasa Joga, joga hormonalna, kręgosłupa i klasyczna, Aerial Joga i Spiral Joga. Zajęcia poprowadzą najlepsi nauczyciele w Polsce, m.in. Wiktor Morgulec, Katarzyna Enerlich, Michał Kudzia czy Hania Gryzińska.

Warsztaty, medytacje i prelekcje dla każdego

Organizatorzy Joga Festiwalu w Wierchomli zadbali o wartościowe, inspirujące warsztaty i prelekcje.
W Wierchomli będą także joga oraz animacje dla najmłodszych. Dzieci będą praktykować pod okiem Agnieszki Lasoty, która ciekawie i bezpiecznie wprowadzi maluchy w jogowy świat.

Przyjemność, relaks, ekologia

Festiwal to również koncerty, muzyka na żywo, ogniska i wspólna zabawa. Jednym z punktów programu będą warsztaty: z Qi Gong i uwalniania emocji, ceremonia sound healing oraz wspólna muzyczna jam session prowadzona przez Anetę i Dawida z Fal Zdrowia.
Organizatorzy przewidzieli specjalną strefę dla entuzjastów żywności ekologicznej, naturalnych kosmetyków, olejków i ziół. Festiwal to okazja poznania produktów regionalnych, odzieży i akcesoriów do jogi, a także malowania henną.

Tydzień dobrych zdarzeń

X Górski Maraton Jogi w Wierchomli to zwieńczenie Festiwalu i swego rodzaju test wytrzymałościowy. To 108 sekwencji „Powitanie słońca” wykonywanych w górskim plenerze. Maraton nie jest łatwy do wykonania, ale niezwykle satysfakcjonujący, dlatego niemal wszyscy decydują się wziąć w nim udział.
Joga Festiwal to największa jogowa impreza w Polsce. W tym roku to również będzie prawdziwy tydzień dobrych zdarzeń.

Na Festiwal można zapisywać się on-line.
Komplet informacji znajduje się na stronie organizatora.

Magazyn Vege jest jednym z partnerów festiwalu.