Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 1 złzamawiam

Veganzone: platforma społecznościowa dla wegan!

styczeń 05 2022

Porady, przepisy, polecenia lokali gastronomicznych, ciekawe wydarzenia i zawieranie znajomości – czyżby właśnie powstał „facebook” dla roślinożerców?

Veganzone to aplikacja, która właśnie przeszła testy beta i jest dostępna w 196 państwach. Przeznaczona jest dla wegan i wegetarian (z nastawieniem jednak na to, że będą przechodzić na całkowicie roślinną stronę). Apka została założona w marcu 2021 r. przez Selin Tuyen, Murata Aksu i Ogousa Chan Alego. Szybko znalazła pierwszego inwestora. Można bezpłatnie pobrać ją w sklepach Google Play oraz App Store. Co mówią jej twórcy?

– Firmie Veganzone zależy na tym, by wszystkie osoby prowadzące styl życia oparty na produktach pochodzenia roślinnego czuły się w tej przestrzeni jak w domu, by mogły zadawać pytania, łatwo poszerzać swoją wiedzę i wymieniać się doświadczeniami, chcemy bowiem, by weganizm był czymś dostępnym dla każdego – twierdzi Murat Aksu.

„Do najpopularniejszych funkcji aplikacji należą Vegan & Cruelty-Free Product Scanner (służąca wyszukiwaniu produktów wegańskich oraz wyrobów uzyskiwanych metodami niepowodującymi cierpienia zwierząt) Vegan Calculator (kalkulator wegański), Nutritions (wartości odżywcze), Nearby Restaurants (pobliskie restauracje), Recipes (przepisy) i Vegan News (wiadomości ze świata weganizmu)” – czytamy na portalu emarketing.pl.

LD