Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 1 złzamawiam

Roślinny styczeń – to proste z apką Zostań Wege!

styczeń 04 2022

Co roku na całym świecie tysiące osób podejmują styczniowe wyzwanie, by choć na miesiąc porzucić mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego. Zachęcamy do podjęcia wyzwania razem z Karoliną z Zostań Wege!

Akcja Veganuary miała swój początek w 2014 roku w Wielkiej Brytanii. W ubiegłym roku wzięło w niej udział 500 tys. osób, zaś jej lokalne odpowiedniki funkcjonują w wielu krajach. Kampania Zostań Wege Fundacji Viva! oferuje Wam bezbolesne wejście w roślinny rok – aplikacja z jadłospisem, ekstra przepisy, porady dietetyczne i ciekawostki o zwierzętach: to wszystko możecie dostać w ramach podjęcia styczniowego wyzwania! To korzyść dla zwierząt zdrowia i planety.

Wydarzenie na Facebooku znajdziecie TUTAJ.

TUTAJ link do strony ZOSTAŃ WEGE.

– Nowy rok to dla wielu osób czas nowych postanowień i wyzwań. Dlatego w 2022 ponownie realizujemy roślinny styczeń w ramach wydarzenia Wege Challenge 2022 – mówi „Vege” Karolina Czechowska, koordynatorka kampanii Zostań Wege. – Warto podjąć wyzwanie i dać szansę diecie roślinnej. Podczas roślinnego stycznia dzielimy się wiedzą, motywacją i kulinarnymi inspiracjami, a nasz noworoczny challenge realizujemy przy wsparciu darmowego programu Zostań Wege na 30 dni, w którym codziennie przekazujemy pakiet wiedzy, cztery roślinne przepisy oraz rekomendacje ważnych publikacji. Program jest dostepny w wersji email oraz w aplikacji na Android i iOS. Do naszego wyzwania można dołączyć w każdej chwili.

Serdecznie Was zachęcamy do rozpowszechnienia akcji i zachęcenia do niej niewegańskich znajomych. Mają szansę przekonać się, że dieta roślinna nie jest trudna ani droga.

WK