Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 1 złzamawiam

Potrójne szczęście

listopad 26 2021

Szukasz pomysłu na gwiazdkowy prezent? Odwiedź internetowy sklepik Vivy, w którym kupując, pomagasz zwierzętom!

Mikołajki, Gwiazdka, szkolne i firmowe wigilie… W grudniu nie brakuje okazji do robienia prezentów. Jak co roku zachęcamy Was do świątecznych zakupów w sklepiku fundacji Viva! Czym się wyróżnia pośród innych miejsc z prezentami?

Zazwyczaj upominki cieszą zarówno obdarowywanych, jak i wręczających. Z zakupów w sklepiku Vivy! korzysta jeszcze trzecia strona – zwierzęta, ponieważ to do nich trafia zysk ze sprzedaży produktów. Zamawiając prezent dla siebie lub bliskich, dodatkowo obdarowujecie podopiecznych fundacji!

W zeszłym roku popularnością cieszyły się kolorowe skarpetki ze zwierzętami polskiej marki KABAK. Teraz dołączyło do nich kilka nowych, wyjątkowych wzorów nie do kupienia nigdzie indziej. Miłośnicy psów i kotów na pewno będą zadowoleni z nowej kolekcji. Pojawiły się też skarpetki z końmi, świnkami i – absolutny hit – srebrnymi lisami, takimi jak podopieczni Lisiego Azylu w Korabiewicach.

Sklepik poszerzył też ofertę kosmetyków. Nadal można kupić wiele produktów Zielonego Laboratorium, ale pojawiły się także kosmetyki konopne – dezodoranty, peelingi, serum… Wszystkie pięknie pachną i odżywiają skórę. Produktem wartym uwagi jest również olejek konopny, którego działanie testuje coraz więcej osób. Skoro o tym mowa, możecie być pewni, że żaden sklepikowy produkt nie był testowany na zwierzętach, a dostępne kosmetyki mają certyfikat – znak „V”.

Mimo niskich temperatur, może zainteresują Was koszulki? Szeroki wybór krojów i wzorów, a wszystkie z prozwierzęcym przesłaniem. Jedną z nich zaprojektował nasz stały felietonista Vege Xavier Bayle. Perspektywą noszenia oryginalnego t-shirtu możecie sobie uprzyjemnić czekanie na wiosnę i lato. Większość wzorów jest dla dorosłych, jednak znajdzie się też coś dla najmłodszych. Dzięki temu całe rodziny mogą pokazywać, że zwierzęta są im bliskie.

Skarpetki, kosmetyki i koszulki to nie wszystko, co możecie znaleźć w sklepiku Vivy! Czekają też na Was kalendarze, torby, kubki i oczywiście magazyn „Vege”!

Zakupy zrobicie na stronie: www.sklepik.viva.org.pl

  • Tekst: Arek Dąbrowski
  • Zdjęcia: Viva!
  • Tekst ukazał się w numerze 12-1/2021-2022 Magazynu VEGE