[wppb-login]

Kim Kardashian West wkracza w 2021 na diecie roślinnej. Beyond Meat: Mamy cię! :)

Weronika Książek
Styczeń08/ 2021

Kim Kardashian West postanowiła na dobry początek 2021 roku zadbać ze szczególną troską o ciało i umysł i wraz z siostrami podjęła wyzwanie, polegające na 30-dniowej zdrowej diecie, w pełni wegańskiej, oraz treningach dwa razy dziennie. Deklarację Kim na Instagramie z aprobatą przyjęła firma Beyond Meat, która w odpowiedzi wysłała jej przesyłkę ze swoimi produktami.

Czy Kim Kardashian West zostanie nową ikoną weganizmu? Przypominamy, że to nie pierwsza deklaracja gwiazdy, która stanowi ukłon w stronę pozbawionego okrucieństwa wobec zwierząt stylu życia. Już w 2019 roku Kim oświadczyła, że nie je mięsa. Opowiadała również o tym, że cała jej rodzina je głównie wegańsko z wyjątkiem jej najstarszej córki, North, która je również ryby.

Kim twierdziła również, że przejście na dietę roślinną znacznie złagodziło objawy łuszczycy, na którą cierpi od lat. – Prowadzę zdrowy tryb życia i staram się jeść jak najwięcej roślin – mówiła o swojej recepcie na opanowanie choroby.

W 2019 roku w internecie zawrzało po tym, jak gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej córki w jednym ze swoich ekstrawaganckich futer. Kim szybko zareagowała, informując, że zastąpiła swoje naturalne futra sztucznymi i właśnie w takim pokazała się North.

Mamy nadzieję, że Kim nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w kwestii weganizmu i niedługo będzie walczyć o prawa zwierząt z taką determinacją, z jaką obecnie upomina się o poprawę losu osób skazanych na dożywocie.

AB

Featured
Ekskluzywna restauracja przechodzi (prawie!) na weganizm Europa może przemówić głosem zwierząt! Podpisz petycję! Polska pustynnieje z dnia na dzień Przeczytasz w numerze 6/2021 W głębi lasu W stronę Włoch

Ekskluzywna restauracja przechodzi (prawie!) na weganizm

Ekskluzywna restauracja Eleven Madison Park w Nowym Jorku po zamknięciu z powodu pandemii koronawiru…

czytaj więcej

Europa może przemówić głosem zwierząt! Podpisz petycję!

Organizacje działające na rzecz praw zwierząt w UE domagają się, by w strukturach unijnych mogło fun…

czytaj więcej

Polska pustynnieje z dnia na dzień

Obecna epoka nazywana jest antropocenem, czyli czasem radykalnych zmian w środowisku naturalnym spow…

czytaj więcej

Przeczytasz w numerze 6/2021

Nowy numer już w sprzedaży! Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy:
na temat
PRAWO DO BREDNI – Praw…

czytaj więcej

W głębi lasu

Las jest bardzo ważnym archetypem w kulturze, o czym możemy się przekonać, analizując podania i baśn…

czytaj więcej

W stronę Włoch

Nie wiemy, kiedy uda nam się wrócić w nasze ulubione wakacyjne rejony. Spróbujmy ich jednak posmakow…

czytaj więcej
Facebook