[wppb-login]

Leszek Stanek: Po prostu mnie nosi!

jwlazlo
wrzesień30/ 2020

Z Leszkiem Stankiem, aktorem, wokalistą, muzykiem, tancerzem i choreograf, a także student psychologii na warszawskim Uniwersytecie SWPS, od lat zaangażowanym w promocję adopcji zwierząt ze schronisk oraz w działania mające na celu wprowadzenie zakazu hodowli zwierząt na futra, rozmawia Weronika Książek.

Jesteś osobą wielu talentów, nie sposób za Tobą nadążyć! Grasz, śpiewasz, tańczysz, jesteś autorem tekstów piosenek, prowadzisz programy, układasz choreografie… A do tego wróciłeś na studia i piszesz kapitalne satyryczne fraszki komentujące rzeczywistość! Na których projektach zamierzasz się teraz skoncentrować? Jakie są Twoje zawodowe plany na najbliższą przyszłość?

Świetne pytanie do artysty w czasie pandemii (śmiech). A tak serio: w teatrze będzie można mnie zobaczyć jesienią. Zagramy kilka spektakli dla pełnej publiczności W pełnym wymiarze na powrót na scenę teatralną liczyć możemy dopiero na początku 2021 roku. Udało mi się jednak wrócić po wymuszonej przerwie na plan serialu „Pierwsza miłość” – i wciąż pozostaję otwarty na zupełnie nowe projekty, być może właśnie stąd pomysł na fraszki, który dzięki lockdownowi udało się wprowadzić w życie. Ich pisanie sprawia mi wielką frajdę. Marzę również o tym, by pandemiczna rzeczywistość już się skończyła i można było znów ruszyć z kopyta. W życiu prywatnym nie cierpię zmian: wkurzam się, kiedy ktoś przestawi mi w mieszkaniu doniczkę, za to w pracy potrzebuję coraz to nowych wyzwań, nowych bodźców które pozwalają mi się rozwijać. Dzięki którym czuję, że żyję i mam powód, aby wstawać z wyra. Wypatruję ich każdego dnia i… po prostu mnie nosi.

Zaloguj się i czytaj dalej po wykupieniu prenumeraty 😉 "Będzie Pan zadowolony!". Wykup dostęp do najpopularniejszego magazynu dla wegan, wegetarian i miłośników zwierząt - poznaj dobre strony życia!

SUBSKRYBUJ TUTAJ

Nie chcesz prenumerować? Na naszej stronie znajdziesz również ciekawe darmowe treści. Możesz też:

 

 

 

 

 

Featured
Polscy żeglarze uratowali delfina zaplątanego w sieć rybacką Dzieje się: roślinna dieta dla masowego konsumenta Birdlife: co 5. gatunek ptaków w Europie zagrożony Raport: w Polsce rośnie sprzedaż roślinnych zamienników, spada sprzedaż mięsa Koniec z zarabianiem na negowaniu zmian klimatu! Raport Compassion Polska w Światowy Dzień Ośmiornicy

Polscy żeglarze uratowali delfina zaplątanego w sieć rybacką

Jak donoszą media, załoga polskiego jachtu „Pszczółka” pomogła delfinowi zaplątanemu w sieć rybacką …

czytaj więcej

Dzieje się: roślinna dieta dla masowego konsumenta

Spełnia się sen wielu wegan: podczas konferencji Plant-Powered Perspectives analityczka z firmy Mint…

czytaj więcej

Birdlife: co 5. gatunek ptaków w Europie zagrożony

Organizacja BirdLife opublikowała raport, z którego wynika, że populacje europejskich ptaków kurczą …

czytaj więcej

Raport: w Polsce rośnie sprzedaż roślinnych zamienników, spada sprzedaż mięsa

Według danych Panelu Gospodarstw Domowych GfK Polonia, cytowanych przez portal Noizz, mamy powody do…

czytaj więcej

Koniec z zarabianiem na negowaniu zmian klimatu!

Youtube i Google wypowiedziały wojnę fake newsom dotyczącym zmian klimatycznych. Uniemożliwią monety…

czytaj więcej

Raport Compassion Polska w Światowy Dzień Ośmiornicy

8 października, w Światowy Dzień Ośmiornicy fundacja Compassion Polska publikuje swój raport „Przemy…

czytaj więcej
Facebook