[wppb-login]

Leszek Stanek: Po prostu mnie nosi!

jwlazlo
Wrzesień30/ 2020

Z Leszkiem Stankiem, aktorem, wokalistą, muzykiem, tancerzem i choreograf, a także student psychologii na warszawskim Uniwersytecie SWPS, od lat zaangażowanym w promocję adopcji zwierząt ze schronisk oraz w działania mające na celu wprowadzenie zakazu hodowli zwierząt na futra, rozmawia Weronika Książek.

Jesteś osobą wielu talentów, nie sposób za Tobą nadążyć! Grasz, śpiewasz, tańczysz, jesteś autorem tekstów piosenek, prowadzisz programy, układasz choreografie… A do tego wróciłeś na studia i piszesz kapitalne satyryczne fraszki komentujące rzeczywistość! Na których projektach zamierzasz się teraz skoncentrować? Jakie są Twoje zawodowe plany na najbliższą przyszłość?

Świetne pytanie do artysty w czasie pandemii (śmiech). A tak serio: w teatrze będzie można mnie zobaczyć jesienią. Zagramy kilka spektakli dla pełnej publiczności W pełnym wymiarze na powrót na scenę teatralną liczyć możemy dopiero na początku 2021 roku. Udało mi się jednak wrócić po wymuszonej przerwie na plan serialu „Pierwsza miłość” – i wciąż pozostaję otwarty na zupełnie nowe projekty, być może właśnie stąd pomysł na fraszki, który dzięki lockdownowi udało się wprowadzić w życie. Ich pisanie sprawia mi wielką frajdę. Marzę również o tym, by pandemiczna rzeczywistość już się skończyła i można było znów ruszyć z kopyta. W życiu prywatnym nie cierpię zmian: wkurzam się, kiedy ktoś przestawi mi w mieszkaniu doniczkę, za to w pracy potrzebuję coraz to nowych wyzwań, nowych bodźców które pozwalają mi się rozwijać. Dzięki którym czuję, że żyję i mam powód, aby wstawać z wyra. Wypatruję ich każdego dnia i… po prostu mnie nosi.

Zaloguj się i czytaj dalej po wykupieniu prenumeraty 😉 "Będzie Pan zadowolony!". Wykup dostęp do najpopularniejszego magazynu dla wegan, wegetarian i miłośników zwierząt - poznaj dobre strony życia!

SUBSKRYBUJ TUTAJ

Nie chcesz prenumerować? Na naszej stronie znajdziesz również ciekawe darmowe treści. Możesz też:

 

 

 

 

 

Featured
UE: To koniec hodowli klatkowej! Niemcy: Burger King promuje się roślinnie Nowe badanie: weganie i wegetarianie mogą przechodzić COVID-19 lżej Wegański radny z Warszawy: wyrzućmy mięso ze żłobków i przedszkoli Weganie bardziej produktywni w pracy. Nowe badanie "Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya": w 20. sezonie dwie "roślinne" uczestniczki

UE: To koniec hodowli klatkowej!

Parlament Europejski przyjął rezolucję w sprawie zakazu hodowli zwierząt w klatkach. Wezwał Komisję …

czytaj więcej

Niemcy: Burger King promuje się roślinnie

Nowo otwarty lokal Burger King w Kolonii w Niemczech przez 3 pierwsze dni serwował wyłącznie potrawy…

czytaj więcej

Nowe badanie: weganie i wegetarianie mogą przechodzić COVID-19 lżej

W „The BMJ Nutrition, Prevention and Health” ukazały się nowe badania oparte na danych ze służby zdr…

czytaj więcej

Wegański radny z Warszawy: wyrzućmy mięso ze żłobków i przedszkoli

Filip Pelc, radny warszawskiej dzielnicy Białołęka reprezentujący Wiosnę, szukał w swojej okolicy żł…

czytaj więcej

Weganie bardziej produktywni w pracy. Nowe badanie

Z nowego badania George Washington University School of Medicine wynika, że wegańskie programy żywie…

czytaj więcej

"Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya": w 20. sezonie dwie "roślinne" uczestniczki

W 20. sezonie najpopularniejszego kulinarnego show w USA występują dwie młode uczestniczki, z któryc…

czytaj więcej
Facebook