[wppb-login]

Bryan Adams: koronawirus to kara! Przechodźcie na weganizm!

Weronika Książek
Maj14/ 2020

Wokalista nie przebierał w słowach. W dosadnym komentarzu podczas jednego z koncertów zasugerował, że ludzkość sama się „doigrała” – i w związku z tym należy po prostu przejść na dietę roślinną.

„Dzisiaj mieliśmy zacząć serię koncertów w Royal Albert Hall, ale dzięki wpier*dalaniu nietoperzy, szemranemu rynkowi sprzedaży zwierząt i robiącym wirusy chytrusom, cały świat jest teraz na wstrzymaniu – nie wspominając o tysiącach osób, które cierpiały lub zmarły z powodu wirusa. Moja wiadomość do nich jest prosta – oprócz „Wielkie ku*wa dzięki”, to przejdźcie na weganizm!” – napisał Bryan Adams na Instagramie 11 maja (w dniu gdy miał zacząć serię koncertów, jednak odwołano je z powodu pandemii).
Przy okazji muzyk zaprezentował nowy utwór.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

CUTS LIKE A KNIFE. A song by me. Tonight was supposed to be the beginning of a tenancy of gigs at the @royalalberthall, but thanks to some fucking bat eating, wet market animal selling, virus making greedy bastards, the whole world is now on hold, not to mention the thousands that have suffered or died from this virus. My message to them other than “thanks a fucking lot” is go vegan. To all the people missing out on our shows, I wish I could be there more than you know. It’s been great hanging out in isolation with my children and family, but I miss my other family, my band, my crew and my fans. Take care of yourselves and hope we can get the show on the road again soon. I’ll be performing a snippet from each album we were supposed to perform for the next few days. X❤️ #songsfromisolation #covid_19 #banwetmarkets #selfisolation #bryanadamscutslikeaknife #govegan🌱

Post udostępniony przez Bryan Adams (@bryanadams)


Kanadyjski wokalista i producent jest weganinem od 1989 roku – twierdzi, że to diecie roślinnej zawdzięcza doskonałe zdrowie i młody wygląd. Miał 28 lat gdy zrezygnował z jedzenia mięsa i nabiału. Od jakiegoś czasu współpracuje z PETA. Sprzeciwia się przemysłowej hodowli zwierząt, zaangażował się też w obronę małych fok, na które poluje się w Kanadzie na potrzeby branży futrzarskiej.
LD

Komentarze

Featured
przeczytasz w numerze 6/2020 Naprawdę dobra zmiana Co wyrasta z Brzydkiego Kaczątka Jeszcze będzie normalnie? państwo w liczbie mnogiej Paprodziad: marzę o porze, gdy selerzę

przeczytasz w numerze 6/2020

Nowy numer już w kioskach! Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy:

po nowemu – można żyć inaczej n…

czytaj więcej

Naprawdę dobra zmiana

Naukowcy namawiają, aby w czasach zarazy przejść na dietę roślinną, a Amerykanie masowo wykupują ze …

czytaj więcej

Co wyrasta z Brzydkiego Kaczątka

Łabędź to symbol poetów, muz i miłości, obecny w kulturze już od starożytności. Za sprawą popularnej…

czytaj więcej

Jeszcze będzie normalnie?

Niechby się to już skończyło! Mnie najbardziej brakuje możliwości zwykłej przechadzki, wyjścia na mi…

czytaj więcej

państwo w liczbie mnogiej

Chiny to jedna z najstarszych cywilizacji świata, której historię czyta się momentami jak baśń, a mo…

czytaj więcej

Paprodziad: marzę o porze, gdy selerzę

Jest śpiewającym filozofem, którego twórczość można poznać, słuchając m.in. Łąki Łan, November Proje…

czytaj więcej
Facebook