Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 5 złzamawiam

Logowanie

Bryan Adams: koronawirus to kara! Przechodźcie na weganizm!

maj 14 2020

Wokalista nie przebierał w słowach. W dosadnym komentarzu podczas jednego z koncertów zasugerował, że ludzkość sama się „doigrała” – i w związku z tym należy po prostu przejść na dietę roślinną.

„Dzisiaj mieliśmy zacząć serię koncertów w Royal Albert Hall, ale dzięki wpier*dalaniu nietoperzy, szemranemu rynkowi sprzedaży zwierząt i robiącym wirusy chytrusom, cały świat jest teraz na wstrzymaniu – nie wspominając o tysiącach osób, które cierpiały lub zmarły z powodu wirusa. Moja wiadomość do nich jest prosta – oprócz “Wielkie ku*wa dzięki”, to przejdźcie na weganizm!” – napisał Bryan Adams na Instagramie 11 maja (w dniu gdy miał zacząć serię koncertów, jednak odwołano je z powodu pandemii).
Przy okazji muzyk zaprezentował nowy utwór.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

CUTS LIKE A KNIFE. A song by me. Tonight was supposed to be the beginning of a tenancy of gigs at the @royalalberthall, but thanks to some fucking bat eating, wet market animal selling, virus making greedy bastards, the whole world is now on hold, not to mention the thousands that have suffered or died from this virus. My message to them other than “thanks a fucking lot” is go vegan. To all the people missing out on our shows, I wish I could be there more than you know. It’s been great hanging out in isolation with my children and family, but I miss my other family, my band, my crew and my fans. Take care of yourselves and hope we can get the show on the road again soon. I’ll be performing a snippet from each album we were supposed to perform for the next few days. X❤️ #songsfromisolation #covid_19 #banwetmarkets #selfisolation #bryanadamscutslikeaknife #govegan🌱

Post udostępniony przez Bryan Adams (@bryanadams)


Kanadyjski wokalista i producent jest weganinem od 1989 roku – twierdzi, że to diecie roślinnej zawdzięcza doskonałe zdrowie i młody wygląd. Miał 28 lat gdy zrezygnował z jedzenia mięsa i nabiału. Od jakiegoś czasu współpracuje z PETA. Sprzeciwia się przemysłowej hodowli zwierząt, zaangażował się też w obronę małych fok, na które poluje się w Kanadzie na potrzeby branży futrzarskiej.
LD