Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 5 złzamawiam

Logowanie

Zgarnij 5 wejściówek – konferencja Dzikie zwierzęta wśród nas

marzec 06 2020

Już po raz III serdecznie zapraszamy wszystkich wielbicieli dzikiej przyrody na wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Konferencja “Dzikie zwierzęta wśród nas”, organizowana przez Fundację ANIWEL.

Konferencja odbędzie się 21-22 marca w Warszawie, na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW. Przez dwa dni uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania wystąpień 11 prelegentów (m.in. prof. Rafała Kowalczyka, prof. Wojciecha Pisuli, dr Rafała Czajkowskiego), uzupełnionych o pokazy najnowszych filmów i zdjęć autorstwa Marcina Kostrzyńskiego oraz Jurka Napierały. Gwarantujemy, że przez te 2 dni każdy uczestnik wzbogaci się o dużo rzetelnej wiedzy, poczuje się przeniesiony do innego świata.

Formularz zgłoszeń:  https://dzikie-zwierzeta.aniwel.pl/

Zgarnij 5 wejściówek na konferencję w Dzikim Konkursie Magazynu VEGE

  • Na pewno spotkałeś dużo dzikich zwierząt na swojej drodze – które z nich było najciekawszym doświadczeniem, najmilej wspominanym przez Ciebie i dlaczego? Napisz nam o tym krótko (do 1000 znaków)  i wyślij na adres: odpowiedz@vege.com.pl, w temacie wiadomości wpisujcie Dziki Konkurs
  • Najciekawsze prace zostaną nagrodzone wejściówkami na konferencję! Termin nadsyłania: do 15.03. W zgłoszeniu podajcie swoje imię i nazwisko, adres mailowy, ewentualnie telefon kontaktowy.

Zapoznaj się z regulaminem tutaj: Dziki konkurs