Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 1 złzamawiam

Beyond Meat zapowiada kolejne nowości w 2020 roku. Możliwa współpraca z KFC

styczeń 01 2020

Dyrektor generalny Beyond Meat, Ethan Brown, zapowiedział, że w 2020 firma produkująca wegańskie mięso wypuści na rynek roślinne „drobiowe” nowości.

Ethan Brown w rozmowie z Bloomberg TV przyznał, że 2020 będzie „ekscytującym rokiem” pod kątem rozwoju „drobiowych” produktów Beyond Meat. Nie podał wprawdzie żadnych nazwisk, ale wszyscy domyślają się, że może chodzić o współpracę z KFC.

W Atlancie w sierpniu ubiegłego roku KFC oraz Beyond Meat połączyły siły na jeden dzień. Limitowana edycja KFC Beyond Fried Chicken rozeszła się w ciągu pięciu godzin. Nowa potrawa w formie nuggetsów oraz Boneless Wing (skrzydełka bez kości;)) została przetestowana w Atlancie w restauracji Cobb Parkway.

– Nasi klienci byli zachwyceni. Absolutnie nie byli w stanie rozpoznać, że jedzą produkt w pełni roślinny – powiedział Kevin Hochman z KFC USA, menadżer i pomysłodawca współpracy z producentem wegańskiego mięsa.

Brown przyznał w rozmowie z Bloombergiem, że nie może wymienić nazw konkretnych marek, lecz „KFC to brand, na którego smaku wyrosły całe pokolenia ludzi w Stanach Zjednoczonych, również on sam”.

WK