Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 5 złzamawiam

Logowanie

Prezent z bonusem

listopad 29 2019

Nie wiecie, czym obdarować bliskich? W sklepiku Fundacji Viva! na pewno znajdziecie coś odpowiedniego, a kupując tutaj, pomagasz zwierzętom!

Fundacja Viva! od 2006 roku prowadzi swój sklepik internetowy. Dzięki niemu może zdobyć dodatkowe środki finansowe na pomoc zwierzętom. Sklep powstał też z myślą o tym, by w jednym miejscu zgromadzić rzeczy, które łączą się z ideami przyświecającymi fundacji.

Zbliżające się święta to okres w którym wszyscy gorączkowo poszukują prezentów, dlatego jeśli ktoś jeszcze nie ma pomysłu na podarek, warto zajrzeć do sklepu internetowego fundacji i sprawdzić asortyment.

Co wybrać? Polecamy limitowane serie koszulek i toreb z grafikami odnoszącymi się do różnych kampanii fundacji, które od lat cieszą się dużą popularnością.

Na długie, chłodne wieczory polecamy wybrać coś z internetowej księgarni. Opiekunowie psów i kotów będą mogli pogłębić swoją wiedzę z zakresu historii i zwyczajów czworonogów, w sklepiku jest też kilka obrazkowych książeczek adresowanych dla dzieci (każda z nich w prostej formie ujmuje temat praw każdej żywej istoty do wolności).

W księgarni znajduje się też sporo pozycji dotyczących aktywizmu i praw zwierząt, a także różne materiały edukacyjne związane z prowadzonymi przez fundację kampaniami. Jeśli ktoś chciałaby działać na rzecz zwierząt w swoim regionie, w sklepiku może się zaopatrzyć w stosowne materiały. Osoby zainteresowane weganizmem, zdrową dietą wegańską czy roślinnym gotowaniem znajdą na internetowej półce wiele ciekawych poradników czy książek kucharskich.

Osoby szukające oryginalnych kosmetyków dla siebie albo prezentu dla kogoś bliskiego na pewno zainteresuje fakt, że fundacja współpracuje z dwiema polskim wegańskimi markami. Od lat w ofercie znajduje się cała gama ekologicznych produktów do pielęgnacji do ciała i włosów od Zielonego Laboratorium. Są to różnego typu toniki, kremy, balsamy czy peelingi. Nowym odkryciem jest natomiast KRAYNA – marka tworząca wspaniałe, roślinne kremy. Produkty obu tych firm mają Znak V, czyli certfikat Fundacji Viva! świadczący o tym, że są w 100 proc. wegańskie.

To tylko nieliczne z propozycji, dlatego koniecznie odwiedźcie stronę www.sklepik.viva.org.pl i pamiętajcie, że warto tam zaglądać regularnie, gdyż oferta się ciągle poszerza!

  • Tekst: Katarzyna Rostalska
  • Tekst ukazał się w numerze 12/2019 Magazynu Vege