Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 5 złzamawiam

Logowanie

Wspieraj Vivę! razem ze sklepem O JEJU. Akcja #EARTHCARE

październik 03 2019

Zamów wegańskie wybranych marek ze strony O JEJU, a 5 procent dochodu ze sprzedaży wesprze działalność fundacji Viva!. Akcja trwa od 1 października do 24 listopada. Oprócz tego na stronie O JEJU prezentują się psiaki do adopcji – to lokatorzy schroniska w Korabiewicach. 

O JEJU – krakowski & warszawski sklep z naturalnymi wegańskimi oraz kosmetykami produktami zero waste, w ramach akcji „Earthcare is a new selfcare”, wspiera Fundację Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!.

5 procent dochodu ze sprzedaży wegańskich produktów kupionych w okresie 1.10-24.11 zostanie przekazane na działalność fundacji. Zachęcamy serdecznie do udziału w akcji! Szczegóły tutaj:

Skorzystają na niej też czworonożni lokatorzy schroniska Vivy! w Korabiewicach. Na stronie można obejrzeć zdjęcia i poznać historie psów z Korabek. Wszystkie łapią za serce!

Na nowych opiekunów czekają: Rudy, Dziki, Bella, Zoran, Stefek i Mały. Być może nowy dom znajdą właśnie z pomocą O JEJU.

Sklep ma też promocję dedykowaną zwolennikom zero waste: „Wszystkie opakowania po kosmetykach z kategorii zero waste można zwracać w sklepach stacjonarnych O JEU, a oddane 10 opakowań to 10 proc. zniżki na kolejny zakup” – czytamy na stronie sklepu.

Odwiedź jejustore.pl i wesprzyj zwierzęta!

WK