[wppb-login]

Targi na Zdrowie – Najzdrowsze Targi w Krakowie

Magda Buszko
Luty08/ 2019

23-24 lutego 2019 odbędzie się druga edycja Targów na Zdrowie, podczas której Małopolska będzie miała okazję zapoznać się z nowościami branżowymi z zakresu zdrowego stylu życia. Magazyn Vege jest patronem medialnym wydarzenia.

Firmy z całej Polski zapewnią różnorodność produktów i usług, które w sposób naturalny i ekologiczny pomogą nam zadbać o zdrowie w wielu sferach. Odwiedzający będą mieli możliwość przetestowania i kupienia kosmetyków naturalnych, środków czystości, roślin, odzieży, produktów użytku domowego, certyfikowanej żywności ekologicznej oraz innych wyrobach produkowanych w duchu eko i fair trade. Eksperci zaś doradzą, jak odpowiednio się odżywiać, a także pomogą zainteresowanym aktywnością fizyczną dobrać indywidualny program ćwiczeń. Uzupełnieniem wiedzy prozdrowotnej będzie również udział w ciekawych prelekcjach i pokazach.

Odwiedzający będą mieli szansę skorzystać z bezpłatnych badań, konsultacji i porad. Targi na Zdrowie to świetna okazja, by sprawdzić stan swojego organizmu oraz uzyskać wiedzę, w jaki sposób walczyć z negatywnymi skutkami czynników zewnętrznych (takich jak smog) na nasze zdrowie.

Targi na Zdrowie są pełne inspiracji i ekologicznych rozwiązań dla osób w każdym wieku. Jest to również miejsce spotkań producentów i dystrybutorów w celu nawiązywania współpracy.

Lokalizacja Centrum Targowego, w którym odbywają się Targi, pozwala na dogodny dojazd komunikacją miejską z każdego punktu w Krakowie. Należy wysiąść na przystanku KLIMECKIEGO. Bezpłatny parking w okolicy pomieści ponad 700 samochodów.

W ciągu dwóch dni Targów na Zdrowie nie tylko znajdziecie naturalne kosmetyki najlepsze dla ciała, ale też spróbujecie ekologicznej, nieprzetworzonej żywności, sprawdzicie, jak korzystać z ekoproduktów w swoim otoczeniu, poznacie nowe produkty i ekorozwiązania, dowiesz  się, jak dostosować do siebie dietę , natomiast eksperci dokonają specjalistycznej oceny stanu Waszych organizmów!

2. Targi na Zdrowie w Krakowie

23-24 lutego 2019, godz. 10:00 – 17:00

Centrum Targowe Chemobudowa (Kraków, Klimeckiego 14)

Strona

Facebook

Bilety + w aplikacji Going. na smartfony

Featured
Obiad po śląsku od Weganona (10. urodziny Vege)! Bananowe pankejki od Atelier Smaku! (10. urodziny VEGE) Fiakrzy z Morskiego Oka skazani za znęcanie nad końmi Czy państwo poradzi sobie z ratowaniem zwierząt? 10. Urodziny Vege Kto się boi wegeburgera? [VEGE premium]

Obiad po śląsku od Weganona (10. urodziny Vege)!

Przedstawiamy przepis na pełen regionalny obiad z kuchni śląskiej – Weganon zgodził się udostępnić g…

czytaj więcej

Bananowe pankejki od Atelier Smaku! (10. urodziny VEGE)

Oto przepis na pankejki, które Jola i Mirek przygotowali dla nas na żywo w ramach obchodów 10. urodz…

czytaj więcej

Fiakrzy z Morskiego Oka skazani za znęcanie nad końmi

To pierwszy taki wyrok w sprawie koni z Morskiego Oka. 2 mężczyzn zostało prawomocnie skazanych za z…

czytaj więcej

Czy państwo poradzi sobie z ratowaniem zwierząt?

Te zwierzęta umarłyby w męczarniach gdyby nie pomoc organizacji. Czy państwowa służba będzie w stani…

czytaj więcej

10. Urodziny Vege

Magazyn Vege kończy 10 lat!
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji!
[Pobierz darmow…

czytaj więcej

Kto się boi wegeburgera? [VEGE premium]

Jedliście ostatnio wegańskiego burgera? A może pasztet z ciecierzycy? Pijecie rano kawę z mlekiem so…

czytaj więcej
Facebook