[wppb-login]

Targi na Zdrowie – Najzdrowsze Targi w Krakowie

Magda Buszko
Luty08/ 2019

23-24 lutego 2019 odbędzie się druga edycja Targów na Zdrowie, podczas której Małopolska będzie miała okazję zapoznać się z nowościami branżowymi z zakresu zdrowego stylu życia. Magazyn Vege jest patronem medialnym wydarzenia.

Firmy z całej Polski zapewnią różnorodność produktów i usług, które w sposób naturalny i ekologiczny pomogą nam zadbać o zdrowie w wielu sferach. Odwiedzający będą mieli możliwość przetestowania i kupienia kosmetyków naturalnych, środków czystości, roślin, odzieży, produktów użytku domowego, certyfikowanej żywności ekologicznej oraz innych wyrobach produkowanych w duchu eko i fair trade. Eksperci zaś doradzą, jak odpowiednio się odżywiać, a także pomogą zainteresowanym aktywnością fizyczną dobrać indywidualny program ćwiczeń. Uzupełnieniem wiedzy prozdrowotnej będzie również udział w ciekawych prelekcjach i pokazach.

Odwiedzający będą mieli szansę skorzystać z bezpłatnych badań, konsultacji i porad. Targi na Zdrowie to świetna okazja, by sprawdzić stan swojego organizmu oraz uzyskać wiedzę, w jaki sposób walczyć z negatywnymi skutkami czynników zewnętrznych (takich jak smog) na nasze zdrowie.

Targi na Zdrowie są pełne inspiracji i ekologicznych rozwiązań dla osób w każdym wieku. Jest to również miejsce spotkań producentów i dystrybutorów w celu nawiązywania współpracy.

Lokalizacja Centrum Targowego, w którym odbywają się Targi, pozwala na dogodny dojazd komunikacją miejską z każdego punktu w Krakowie. Należy wysiąść na przystanku KLIMECKIEGO. Bezpłatny parking w okolicy pomieści ponad 700 samochodów.

W ciągu dwóch dni Targów na Zdrowie nie tylko znajdziecie naturalne kosmetyki najlepsze dla ciała, ale też spróbujecie ekologicznej, nieprzetworzonej żywności, sprawdzicie, jak korzystać z ekoproduktów w swoim otoczeniu, poznacie nowe produkty i ekorozwiązania, dowiesz  się, jak dostosować do siebie dietę , natomiast eksperci dokonają specjalistycznej oceny stanu Waszych organizmów!

2. Targi na Zdrowie w Krakowie

23-24 lutego 2019, godz. 10:00 – 17:00

Centrum Targowe Chemobudowa (Kraków, Klimeckiego 14)

Strona

Facebook

Bilety + w aplikacji Going. na smartfony

Featured
Matki Matkom: Karolina Rynek wegańskich serów powiększy się o 300 proc. Boliwia: pierwszy wegański sklep "mięsny" z tradycyjnymi potrawami Eksperci: ograniczmy czerwone mięso! Wegańskie Chiny – czy to realne? Podejmij beznabiałowy challenge!

Matki Matkom: Karolina

Oto jedna z wielu historii opublikowanych na profilu kampanii Białe kłamstwa w ramach projektu #Matk…

czytaj więcej

Rynek wegańskich serów powiększy się o 300 proc.

Przewiduje się, że wegański przemysł serowy wzrośnie o ponad 300 proc. do 2030 roku.

Nic dziwnego…

czytaj więcej

Boliwia: pierwszy wegański sklep "mięsny" z tradycyjnymi potrawami

W Santa Cruz w Boliwii otwarto niedawno pierwszy wegański sklep „mięsny”, połączony z restauracją se…

czytaj więcej

Eksperci: ograniczmy czerwone mięso!

American Cancer Society wzywa do ograniczenia czerwonego i przetworzonego mięsa.

Opublikowane ost…

czytaj więcej

Wegańskie Chiny – czy to realne?

O tym, że wystąpieniu pandemii COVID-19 „pomogły” tzw. mokre targi, na których sprzedawane są zwierz…

czytaj więcej

Podejmij beznabiałowy challenge!

Badania wykazują, że trzy porcje mleka dziennie mogą zwiększyć ryzyko raka piersi nawet o 80 proc., …

czytaj więcej
Facebook