Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 5 złzamawiam

Family Yoga Festival

czerwiec 18 2018

Od 29 czerwca do 1 lipca w Sulisławiu pod Opolem będzie trwać Family Yoga Festiwal. To impreza przeznaczona dla wszystkich miłośników jogi, którzy chcieliby spróbować poszczególnych stylów jogi wywodzących się z różnych tradycji. Magazyn Vege jest patronem medialnym tego wydarzenia.
Family Yoga Festival to trzy dni warsztatów, muzyki, inspirujących spotkań i dyskusji. To również możliwość zapoznania się z różnymi stylami jogi, medytacji, spotkania z autorami książek i ekspertami zajmującymi się naturalną pielęgnacją urody i rozwojem osobistym. To także okazja do rozpoczęcia sezonu letniego na łonie natury wśród niezwykle inspirujących osobowości. Codzienne zmagania na macie zakończą koncerty, będące specjalną niespodzianką dla wszystkich uczestników Festiwalu.
Festiwal to między innymi:

  • warsztaty – ponad 30 różnych lekcji jogi i medytacji
  • spotkania z ekspertami – z dziedziny urody, zdrowego odżywiania i rozwoju osobistego i holistycznego podejścia do życia
  • koncerty – z muzyką alternatywną Mikromusic Acoustic Trio oraz koncert specjalnie zaproszonej gwiazdy, Reni Jusis
  • jarmark ekologiczny – zdrowa żywność, ziołolecznictwo, naturalne suplementy, ekologiczne ubrania, prasa i książki branżowe
  • strefa dla dzieci – zajęcia jogi i medytacji dla najmłodszych (na dzieci czekają gry, zabawy oraz inne niespodzianki)
  • beach party

Festiwal odbywa się na terenach należących do Pałacu Sulisław, XVII-wiecznego obiektu, położonego pomiędzy Wrocławiem a Opolem w malowniczym i zacisznym rejonie Opolszczyzny, z dala od miejskiego zgiełku. Pałac Sulisław to również hotel, w którym zapewniona będzie baza noclegowa w trakcie trwania Festiwalu, a także możliwość skorzystania ze spa i zabiegów ajurwedyjskich. Na terenie obiektu zorganizowane zostanie pole namiotowe dla gości, którzy preferują ekonomiczną formę zakwaterowania.
Reni Jusis, której koncert zakończy sobotnie atrakcje, to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, ikona muzyki klubowej w Polsce, natomiast muzyka Mikromusic Acoustic Trio to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Debiutancki album wydali w 2006 r. Mikromusic ma na swoim koncie nominację do konkursu Camerimage za teledysk do piosenki “Thank God I’m a Woman”.
Więcej informacji na stronie Family Yoga Festival: festiwaljogi.pl/