[wppb-login]

Targi VeggieWorld

Redakcja Vege
Maj07/ 2018

Przed nami pierwsza polska edycja VeggieWorld, największych i najstarszych targów w Europie promujących roślinny styl życia. Impreza będąca źródłem inspiracji i edukacji, pełna wystawców, wykładów, warsztatów oraz spotkań z ponad 20 propagatorami roślinnego stylu życia z Polski i ze świata.
Poza uczestnictwem w spotkaniach podczas VeggieWorld będzie można zrobić zakupy u licznych wystawców, zjeść pyszny wegański obiad i zapisać się na warsztaty z fotografii potraw lub wziąć udział w porannym treningu biegowym. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci w specjalnie przygotowanej strefie.
VeggieWorld jest najważniejszym wegańskim wydarzeniem, organizowanym już w 14 europejskich miastach, takich jak Paryż, Barcelona, Bruksela, Zurych, Londyn, Monachium czy Berlin. Od pierwszych edycji targi są tłumnie oblegane przez odwiedzających. Średnia liczba gości to około 8000 osób. Teraz VeggieWorld mają szansę stać się najmodniejszym i największym wydarzeniem również w Warszawie!

Celem VeggieWorld jest promocja roślinnego stylu życia: pysznego jedzenia, nowoczesnej mody i kosmetyków, dlatego nasze wydarzenie kierujemy nie tylko do wegan czy wegetarian – zapraszamy na nie wszystkich, którzy chcą lepiej poznać wegańskie produkty, odkryć nowe marki, bezpośrednio porozmawiać z ekspertami czy wystawcami albo spróbować pysznej kuchni roślinnej, którą oferujemy podczas każdej edycji targów – mówi Patricia Homa, dyrektor polskiej filii ProVeg, organizatora VeggieWorld.


Pod jednym dachem starej drukarni na Pradze Południe zgromadzimy starannie wybranych wystawców pokazujących najciekawsze propozycje promujące roślinny styl życia z Polski i z Europy. Pojawią się stoiska z wegańską żywnością, kosmetykami, odzieżą, dodatkami, usługami i książkami – dodaje Joanna Lotkowska, koordynatorka VeggieWorld w Warszawie.

W sobotę i niedzielę 12-13 maja w godz. 11.00-18.00 odbędą się pokazy, wykłady, panele dyskusyjne oraz warsztaty z udziałem ekspertów – wszystko to na głównej scenie oraz w strefie warsztatowej. Prelegentami będą m.in.

  • Melanie Joy
  • Monika Mrozowska
  • Vienio
  • Malka Kafka
  • Areta Szpura
  • Orina Krajewska

Dodatkowo organizatorzy przygotowali strefę dla dzieci, które odwiedzą VeggieWorld z rodzicami. W tej części na maluchów będzie czekać mnóstwo tematycznych zabaw przygotowanych przez animatorki firmy Skakanka, a wśród nich warsztaty plastyczne, malowanie buziek i majsterkowanie. Do nabrania energii przed kolejnymi spotkaniami i warsztatami będzie dostępna dla wszystkich strefa chillout.
Warszawska edycja VeggieWorld rozpocznie XII edycję Ogólnopolskiego Tygodnia Wege, która odbędzie się w dniach 12-20 maja br.
Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.

Featured
Zakwasownia stawia zniżki dla prenumeratorów Vege! Ruszaj na zakupy! Dieta i miłość idą w parze! Znamienne wyniki badań UK: Zostań roślinożercą i zgarnij 50 tys. funtów! Mrozy zagrażają zwierzętom. Nie bądź obojętny! Kim Kardashian wkracza w 2021 na diecie roślinnej. Beyond Meat: Tysiące ludzi chcą wypróbować dietę roślinną w styczniu

Zakwasownia stawia zniżki dla prenumeratorów Vege! Ruszaj na zakupy!

Prenumerujesz cyfrowo Magazyn Vege? To świetnie! Mamy dla Ciebie prezent od Zakwasowni – zniżkę na z…

czytaj więcej

Dieta i miłość idą w parze! Znamienne wyniki badań

Jeśli jesteście weganseksualni, to informujemy, że ponad połowa wegan w Wielkiej Brytanii podziela W…

czytaj więcej

UK: Zostań roślinożercą i zgarnij 50 tys. funtów!

Czy jeśli ktoś nie przeszedł dotąd na weganizm z powodu troski o zwierzęta, środowisko lub własne zd…

czytaj więcej

Mrozy zagrażają zwierzętom. Nie bądź obojętny!

Mrozy są śmiertelnym zagrożeniem dla zwierząt – alarmują fundacje prozwierzęce. I apelują, by staran…

czytaj więcej

Kim Kardashian wkracza w 2021 na diecie roślinnej. Beyond Meat:

Kim Kardashian West postanowiła na dobry początek 2021 roku zadbać ze szczególną troską o ciało i um…

czytaj więcej

Tysiące ludzi chcą wypróbować dietę roślinną w styczniu

Aż pół miliona osób zadeklarowało udział w Veganuary, czyli wyzwaniu polegającym na rozpoczęciu roku…

czytaj więcej
Facebook