[wppb-login]

Targi VeggieWorld

Redakcja Vege
Maj07/ 2018

Przed nami pierwsza polska edycja VeggieWorld, największych i najstarszych targów w Europie promujących roślinny styl życia. Impreza będąca źródłem inspiracji i edukacji, pełna wystawców, wykładów, warsztatów oraz spotkań z ponad 20 propagatorami roślinnego stylu życia z Polski i ze świata.
Poza uczestnictwem w spotkaniach podczas VeggieWorld będzie można zrobić zakupy u licznych wystawców, zjeść pyszny wegański obiad i zapisać się na warsztaty z fotografii potraw lub wziąć udział w porannym treningu biegowym. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci w specjalnie przygotowanej strefie.
VeggieWorld jest najważniejszym wegańskim wydarzeniem, organizowanym już w 14 europejskich miastach, takich jak Paryż, Barcelona, Bruksela, Zurych, Londyn, Monachium czy Berlin. Od pierwszych edycji targi są tłumnie oblegane przez odwiedzających. Średnia liczba gości to około 8000 osób. Teraz VeggieWorld mają szansę stać się najmodniejszym i największym wydarzeniem również w Warszawie!

Celem VeggieWorld jest promocja roślinnego stylu życia: pysznego jedzenia, nowoczesnej mody i kosmetyków, dlatego nasze wydarzenie kierujemy nie tylko do wegan czy wegetarian – zapraszamy na nie wszystkich, którzy chcą lepiej poznać wegańskie produkty, odkryć nowe marki, bezpośrednio porozmawiać z ekspertami czy wystawcami albo spróbować pysznej kuchni roślinnej, którą oferujemy podczas każdej edycji targów – mówi Patricia Homa, dyrektor polskiej filii ProVeg, organizatora VeggieWorld.


Pod jednym dachem starej drukarni na Pradze Południe zgromadzimy starannie wybranych wystawców pokazujących najciekawsze propozycje promujące roślinny styl życia z Polski i z Europy. Pojawią się stoiska z wegańską żywnością, kosmetykami, odzieżą, dodatkami, usługami i książkami – dodaje Joanna Lotkowska, koordynatorka VeggieWorld w Warszawie.

W sobotę i niedzielę 12-13 maja w godz. 11.00-18.00 odbędą się pokazy, wykłady, panele dyskusyjne oraz warsztaty z udziałem ekspertów – wszystko to na głównej scenie oraz w strefie warsztatowej. Prelegentami będą m.in.

  • Melanie Joy
  • Monika Mrozowska
  • Vienio
  • Malka Kafka
  • Areta Szpura
  • Orina Krajewska

Dodatkowo organizatorzy przygotowali strefę dla dzieci, które odwiedzą VeggieWorld z rodzicami. W tej części na maluchów będzie czekać mnóstwo tematycznych zabaw przygotowanych przez animatorki firmy Skakanka, a wśród nich warsztaty plastyczne, malowanie buziek i majsterkowanie. Do nabrania energii przed kolejnymi spotkaniami i warsztatami będzie dostępna dla wszystkich strefa chillout.
Warszawska edycja VeggieWorld rozpocznie XII edycję Ogólnopolskiego Tygodnia Wege, która odbędzie się w dniach 12-20 maja br.
Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.

Featured
Fiakrzy z Morskiego Oka skazani za znęcanie nad końmi Czy państwo poradzi sobie z ratowaniem zwierząt? 10. Urodziny Vege Kto się boi wegeburgera? [VEGE premium] Nowe wegańskie "ryby" i "owoce morza". UK roślinnieje Izrael przeciwko futrom

Fiakrzy z Morskiego Oka skazani za znęcanie nad końmi

To pierwszy taki wyrok w sprawie koni z Morskiego Oka. 2 mężczyzn zostało prawomocnie skazanych za z…

czytaj więcej

Czy państwo poradzi sobie z ratowaniem zwierząt?

Te zwierzęta umarłyby w męczarniach gdyby nie pomoc organizacji. Czy państwowa służba będzie w stani…

czytaj więcej

10. Urodziny Vege

Magazyn Vege kończy 10 lat!
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji!
[Pobierz darmow…

czytaj więcej

Kto się boi wegeburgera? [VEGE premium]

Jedliście ostatnio wegańskiego burgera? A może pasztet z ciecierzycy? Pijecie rano kawę z mlekiem so…

czytaj więcej

Nowe wegańskie "ryby" i "owoce morza". UK roślinnieje

Firma Vegan Finest Foods ogłosiła stworzenie nowej linii pod marką Vegan ZeaStar.

Od początku paź…

czytaj więcej

Izrael przeciwko futrom

Wykorzystywanie futer i skór w modzie jest niemoralne – mówi izraelska minister ochrony środowiska.

czytaj więcej
Facebook