Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 1 złzamawiam

Konkurs ze Słodką kuchnią roślinną

luty 01 2018

Lutowy konkurs magazynu Vege to dla Was szansa na zdobycie książki, którą docenią nie tylko miłośnicy deserów, bo przecież każdy zasługuje na choć odrobinę słodyczy…Nie wierzymy, że wśród naszych czytelników znajdują się osoby, które nie lubią deserów, a zwłaszcza tych roślinnych – delikatniejszych, lżejszych, zdrowszych niż tradycyjne… Nawet jeśli z różnych powodów nie sięgacie na co dzień  po słodkie przekąski, na pewno zdarzają się w Waszym życiu okazje, które warto uświetnić efektownym wypiekiem, wykwintnym kremem lub solidną porcją lodów. Szczególnie zimą, kiedy potrzebujemy dodatkowej motywacji, żeby wyjść spod kołdry, warto, aby poza sypialnią czekało na nas coś pysznego.

Uważamy, że słodkości nigdy dosyć i dlatego przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać książkę pod tytułem Słodka kuchnia roślinna. Zdrowe desery, ciasta i słodycze bez nabiału wydawnictwa Galaktyka. Jej autorką jest Ida Kulawik prowadząca znany blog Veganbanda. Piękne fotografie ilustrujące przepisy zrobiła Kinga Błaszczyk-Wójcicka. Samo przeglądanie stron książki sprawia, że rośnie nam apetyt!

Ciasta – zarówno pieczone, jak i na zimno – ciasteczka, kremy, a nawet lody… to zaledwie kilka pomysłów Veganbandy na roślinne desery. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Słodka kuchnia roślinna to pozycja przyjazna również osobom, które są na diecie bezglutenowej. Mimo że większość przepisów zawiera składniki, w których występuje gluten, autorka za każdym razem proponuje, czym można je zastąpić. Dzięki temu wszyscy miłośnicy deserów będą mogli skorzystać z propozycji Idy Kulawik i cieszyć się wyjątkowym smakiem roślinnych dań.Pięknie wydana książka będzie wspaniałym podarunkiem dla Waszych bliskich, ukochanych, rodziców czy dzieci… ale zaraz, kto powiedział, że sami nie możecie sobie zrobić prezentu?

Teraz pewnie zastanawiacie się, co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Napiszcie nam, jakie są Wasze sprawdzone sposoby na osłodę dnia i wcale nie muszą to być przepisy kulinarne. Liczymy na Waszą pomysłowość!
Odpowiedzi wysyłajcie na adres odpowiedz@vege.com.pl
Konkurs trwa do końca miesiąca.
Regulamin jest dostępny tutaj.