[wppb-login]

Konkurs ze Słodką kuchnią roślinną

Redakcja Vege
luty01/ 2018

Lutowy konkurs magazynu Vege to dla Was szansa na zdobycie książki, którą docenią nie tylko miłośnicy deserów, bo przecież każdy zasługuje na choć odrobinę słodyczy…Nie wierzymy, że wśród naszych czytelników znajdują się osoby, które nie lubią deserów, a zwłaszcza tych roślinnych – delikatniejszych, lżejszych, zdrowszych niż tradycyjne… Nawet jeśli z różnych powodów nie sięgacie na co dzień  po słodkie przekąski, na pewno zdarzają się w Waszym życiu okazje, które warto uświetnić efektownym wypiekiem, wykwintnym kremem lub solidną porcją lodów. Szczególnie zimą, kiedy potrzebujemy dodatkowej motywacji, żeby wyjść spod kołdry, warto, aby poza sypialnią czekało na nas coś pysznego.

Uważamy, że słodkości nigdy dosyć i dlatego przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać książkę pod tytułem Słodka kuchnia roślinna. Zdrowe desery, ciasta i słodycze bez nabiału wydawnictwa Galaktyka. Jej autorką jest Ida Kulawik prowadząca znany blog Veganbanda. Piękne fotografie ilustrujące przepisy zrobiła Kinga Błaszczyk-Wójcicka. Samo przeglądanie stron książki sprawia, że rośnie nam apetyt!

Ciasta – zarówno pieczone, jak i na zimno – ciasteczka, kremy, a nawet lody… to zaledwie kilka pomysłów Veganbandy na roślinne desery. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Słodka kuchnia roślinna to pozycja przyjazna również osobom, które są na diecie bezglutenowej. Mimo że większość przepisów zawiera składniki, w których występuje gluten, autorka za każdym razem proponuje, czym można je zastąpić. Dzięki temu wszyscy miłośnicy deserów będą mogli skorzystać z propozycji Idy Kulawik i cieszyć się wyjątkowym smakiem roślinnych dań.Pięknie wydana książka będzie wspaniałym podarunkiem dla Waszych bliskich, ukochanych, rodziców czy dzieci… ale zaraz, kto powiedział, że sami nie możecie sobie zrobić prezentu?

Teraz pewnie zastanawiacie się, co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Napiszcie nam, jakie są Wasze sprawdzone sposoby na osłodę dnia i wcale nie muszą to być przepisy kulinarne. Liczymy na Waszą pomysłowość!
Odpowiedzi wysyłajcie na adres odpowiedz@vege.com.pl
Konkurs trwa do końca miesiąca.
Regulamin jest dostępny tutaj.

Featured
Mikołajkowy konkurs! Zgarnij książkę Moniki Kotlarek Polacy troszczą się o zwierzęta! Wnioski z "Raportu Dobroczynność" W numerze 12/2021-1/2022 przeczytasz: Na początek dnia i roku Szklana pułapka Potrójne szczęście

Mikołajkowy konkurs! Zgarnij książkę Moniki Kotlarek

Dziś radosny dzień, kiedy obdarowujemy się upominkami. Jednak zimą ważny temat depresji jest jak naj…

czytaj więcej

Polacy troszczą się o zwierzęta! Wnioski z "Raportu Dobroczynność"

„Raport dobroczynność” WWF z ostatnich 12 miesięcy pokazał, że pandemia nie przeszkadza nam pomagać!…

czytaj więcej

W numerze 12/2021-1/2022 przeczytasz:

Nowy, podwójny numer już w sprzedaży! Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy!
OSTROŻNIE Z ŻYCZENIAMI

czytaj więcej

Na początek dnia i roku

Jeśli 1 stycznia postanowiliśmy, że chcemy zacząć się lepiej odżywiać, zacznijmy od jedzenia porządn…

czytaj więcej

Szklana pułapka

Ryby akwariowe trzymane są często całe życie w niewoli, w zamkniętym, sztucznym zbiorniku, a ich byt…

czytaj więcej

Potrójne szczęście

Szukasz pomysłu na gwiazdkowy prezent? Odwiedź internetowy sklepik Vivy, w którym kupując, pomagasz …

czytaj więcej
Facebook