Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 1 złzamawiam

Wybierz Miśka – wyjątkowy kalendarz na 2018 rok!

grudzień 09 2017

„Wybierz Miśka” to charytatywny kalendarz, który właśnie został wydany po raz 13 i po raz 13 pomaga kilku różnym fundacjom, schroniskom i grupom wolontariackim, które działają na rzecz zwierząt w Polsce. W tym roku ambasadorem kalendarza został znany sportowiec i trener Akop Szostak.

Dlaczego „Wybierz Miśka” nazywamy wyjątkowym kalendarzem? To jedyny w Polsce kalendarz charytatywny, który wspiera organizacje działające na rzecz zwierząt.
„Wybierz Miśka” jest wydawany przez Fundację Viva! już od 13 lat. Środki z jego sprzedaży trafiają na konta kilkunastu domów tymczasowych, fundacji, grup, schronisk i stowarzyszeń, które aktywnie angażują się w pomoc zwierzętom potrzebującym opieki i troski.

Jeśli chcesz pomagać, ale nie masz na to czasu albo brakuje Ci sił – wesprzyj wolontariuszy i ich podopiecznych, kupując kalendarz „Wybierz Miśka”.

Każda edycja kalendarza miała swojego patrona – znaną osobę zaangażowaną w pomoc zwierzętom. Tegoroczny ambasador „Wybierz Miśka” to Akop Szostak – znany sportowiec i trener.

Dla fanów Akopa i kalendarza Wybierz Miśka przygotowaliśmy niespodziankę. Dwie okładki do wyboru.


Organizacje, którym pomagamy, kupując kalendarz:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie,
Grupa Wolontariuszy Zwierzaki z Mińska,
Grupa Wolontariuszy 4Dogs,
Fundacja Międzynarodowy Ruch na rzecz Zwierząt – Viva!,
Stowarzyszenie Życie dla Zwierząt,
Grupa Wolontariuszy Viva! Interwencje,
Grupa Wolontariuszy Pomorski Koci Dom Tymczasowy,
Fundacja Pomocy Goldenom Aurea,
Fundacja dla Zwierząt Dar Serca,
Grupa Wolontariuszy ProFelis,
Fundacja Zwierzochron,
Grupa Wolontariuszy Viva! Gryzonie.

Kalendarz jest dostępny w sklepiku Fundacji Viva! www.sklepik.viva.org.pl. Można go również kupić po wcześniejszym skontaktowaniu się z wolontariuszami wybranej organizacji, którą pragniemy wesprzeć.

Jednocześnie bardzo przepraszamy autorów dwóch zdjęć zamieszczonych w kalendarzu, za nieopisanie ich zdjęć nazwiskiem. Ten błąd nie powstał umyślnie, a jest spowodowanych przykrymi okolicznościami… Kalendarz jest tworzony nakładem pracy wolontariuszy i dla wolontariuszy! Powstaje po to abyśmy wspólnie pomogli jak największej ilości zwierząt… Jednak nie umieszczenie podpisu autora zdjęcia, nie powinno mieć miejsca. Serdecznie za to przepraszamy:

Fundację Pomocy Goldenom Aurea oraz autorkę zdjęcia, Panią Ninę Kowalską

Fundację Zwierzochron oraz autorkę zdjęcia, Panią Katarzynę Adamów


Kalendarz można kupić w sklepiku Fundacji Viva! www.sklepik.viva.org.pl, lub kontaktując się z wolontariuszami wybranej przez siebie organizacji, którą pragniemy wesprzeć.