Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 5 złzamawiam

Logowanie

Wszystkie kłamstwa o mleku

październik 19 2017

Już 20 października w Warszawie, odbędzie się debata Białe Kłamstwa, na którą serdecznie zaprasza Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva. Wstęp wolny! Zapraszamy!

Mleko – dlaczego je pijemy i czy wychodzi nam to na zdrowie? Skąd, jeśli nie z mleka, czerpać wapń? Czy bez mleka grozi nam osteoporoza? Czy można uprawiać sport nie jedząc mięsa i produktów mlecznych?

20 października, podczas debaty Białe Kłamstwa organizowanej przez Fundację Viva, odpowiedzi na te i inne pytania poszukają:

  • Małgorzata Sobczyk – dietetyk i doktorantka SGGW. Poza konsultacjami dietetycznymi zaangażowana jest w szeroko pojętą edukację żywieniową: prowadzi wykłady, warsztaty i bierze udział w konferencjach naukowych. Jest współautorką książki „Uodpornij się, jedząc świadomie” i prowadzi bloga BiteThru. Jest również stałą autorką w magazynie Vege w dziale “zdrowie”.
  • Violetta Domaradzka i Robert Zakrzewski – weganie, ultramaratończycy, autorzy książek “Kuchnia dla serca”, “Kuchnia dla biegaczy” oraz “Love Vegan”. Założyciele Run Vegan, organizującego Bieg Wegański i Gorce Ultra-Trail. Prowadzący Bulwar Wegański i Bistro Run Vegan w Hali Gwardii.
  • Adam Kuncicki – kulturysta na diecie roślinnej, trener personalny i bloger, student UWM w Olsztynie. Udowadnia, że budowanie masy i sylwetki na diecie wegańskiej jest możliwe! Wywiad z Adamem ukaże się na łamach magazynu Vege już numerze świątecznym!

Debatę poprowadzi Maciej Weryński – redaktor naczelny Magazynu Vege.

Gorąco zapraszamy do udziału: Debata Białe Kłamstwa, 20 października 18.00,
Warsztat pl. Konstytucji 4, Warszawa