[wppb-login]

Kenwood Challenge

Martyna Kozłowska
Kwiecień28/ 2017

Już od 18 kwietnia można dołączyć do wielkiej akcji #kenwoodchallenge na messengerze (po wcześniejszej rejestracji na kenwoodchallenge.com), której celem jest wyrobienie zdrowych nawyków.

Tekst: Katarzyna Konopa

Marka Kenwood ? producent małego sprzętu AGD w tym serii ?Healthy Way of Living? to kolejny duży gracz na rynku dostrzegający moc zdrowego odżywiania, jedzenia warzyw i owoców oraz aktywności fizycznej.
Całość nadzoruje coach Marta Kaim, dzięki której łatwiej jest wejść na nową, zdrowszą drogę. Ambasadorką akcji została inspirująca Kasia Wolska ? trenerka personalna i grupowa, zaangażowana w promocję świadomego odżywiania. Podczas codziennych wyzwań Kasia pokazuje proste i szybkie ćwiczenia, które wykonać możemy gdziekolwiek, a także przedstawia smaczne i zdrowe przepisy. Zmiany nawyków żywieniowych należą do jednych z najtrudniejszych i tego typu wyzwania mają ogromny procent sukcesu, pomagają w przezwyciężeniu codziennych trudności czy spadku motywacji. Większość przepisów przedstawionych przez Kasię jest wegańska, niektóre zawierają jajka, które łatwo jest jednak, w razie potrzeby, pominąć lub zastąpić.


O akcji, trwającej do 30 czerwca, a więc do wakacji, dowiedziałam się podczas zdrowego śniadania z Kasią, Martą i organizatorami akcji ? zainspirowałam się do rozpoczęcia #kenwoodchallenge chcąc wdrożyć do mojego życia, od jakiegoś czasu niestety nieobecny, nawyk codziennych ćwiczeń fizycznych oraz picia zdrowych owocowo-warzywnych koktajli.

Tagi:
Featured
Badanie rynku: Polacy się weganizują! Niemcy: ograniczmy transport zwierząt do "absolutnego minimum" Chiny skończą z testowaniem na zwierzętach? [Vege Premium] Handel zagrożonymi gatunkami wyceniany na 20 mld dolarów Matki Matkom: Karolina Rynek wegańskich serów powiększy się o 300 proc.

Badanie rynku: Polacy się weganizują!

Podczas pandemii koronawirusa 40 proc. Polaków zmieniło swoje zwyczaje żywieniowe, w ramach tej grup…

czytaj więcej

Niemcy: ograniczmy transport zwierząt do "absolutnego minimum"

Kilka niemieckich landów w ostatnich tygodniach zakazało długotrwałego transportu zwierząt do krajów…

czytaj więcej

Chiny skończą z testowaniem na zwierzętach? [Vege Premium]

Jest szansa, że już niedługo kosmetyki sprzedawane w Chinach będą mogły zachować status cruelty-free…

czytaj więcej

Handel zagrożonymi gatunkami wyceniany na 20 mld dolarów

Wartość nielegalnego handlu, przemytu zagrożonymi gatunkami zwierząt i roślin jest szacowna na ok. 2…

czytaj więcej

Matki Matkom: Karolina

Oto jedna z wielu historii opublikowanych na profilu kampanii Białe kłamstwa w ramach projektu #Matk…

czytaj więcej

Rynek wegańskich serów powiększy się o 300 proc.

Przewiduje się, że wegański przemysł serowy wzrośnie o ponad 300 proc. do 2030 roku.

Nic dziwnego…

czytaj więcej
Facebook