[wppb-login]

Premiera ?Słodkich Sekretów?, które umilą dni nie tylko weganom i konkurs!

Magda Buszko
marzec10/ 2017

2 marca odbyła się premiera książki kucharskiej młodziutkiej autorki i świetnej kucharki Weroniki Madejskiej ?Słodkie sekrety, czyli bezglutenowe, roślinne historie pisane lukrem?. Magazyn ?Vege? miał przyjemność uczestniczyć w promocji i delektować się przygotowanymi przez autorkę pysznościami.Choć Weronika Madejska ma niewiele ponad 20 lat, jej umiejętności w pieczeniu słodkości nie powstydziłaby się żadna z jej starszych i bardziej doświadczonych koleżanek.
Weronikę możecie znać z internetu, gdzie prowadzi bardzo popularny blog natchniona.pl. A może mieliście w ręku jej wcześniejszą książkę ?Bez glutenu ? bez wyrzeczeń??
Tym razem Weronika wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich fanów i stworzyła książkę pełną niesamowitych bezglutenowych i całkowicie roślinnych przepisów na ciasta, bułeczki, torty i wszelkie słodkości, od których wręcz kręci się w głowie.
Autorka czerpie inspiracje kulinarne z własnych doświadczeń. Kiedy była dzieckiem, rozpoznano u niej nietolerancję glutenu i była skazana na niesmaczne, wciąż to samo jedzenie. Nie mogła skosztować ukochanych pączków, a przysmaki, którymi raczyli się jej przyjaciele, pozostawały dla niej jedynie w sferze marzeń. Wtedy Weronika wzięła swój los w swoje ręce i zaczęła czarować w kuchni.
Obecni na premierze książki w Studiu Kulinarnym Małe Przyjemności, mieli okazję obserwować autorkę w akcji, a później skosztować przygotowanych przez nią specjałów. Muszę przyznać, że nie mogę się doczekać, kiedy sama stanę za kuchennym blatem i kierując się wskazówkami Weroniki, sama zacznę czarować.
Tymczasem dla naszych czytelników mamy trzy egzemplarze tej inspirującej książki.

Zapraszamy do zabawy! Napiszcie nam, jak Wy czarujecie w kuchni, co jest Waszym największym roślinnym specjałem, którym zachwycacie swoich bliskich. Opiszcie problemy kuchenne i sukcesy. Na Wasze krótkie maile (do 500 znaków), czekamy do 31 marca. Jeśli dołączycie zdjęcie wyczarowanej potrawy, zwiększycie szansę na wygraną!

1. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: odpowiedz@vege.com.pl.
2. W tytule maila wpiszcie CZARY W KUCHNI
3. Zanim przystąpicie do konkursu, zapoznajcie się z REGULAMINEM

Spośród osób, które w podanym wyżej terminie nadeślą odpowiedzi, wybierzemy trzy osoby, które otrzymają książkę ?Słodkie sekrety, czyli bezglutenowe, roślinne historie pisane lukrem? autorstwa Weroniki Madejskiej

-> Autor: Weronika Madejska
-> Wydawnictwo: Helion
-> Oprawa: Miękka
-> Rok wydania: 2017
-> Ilość stron: 220

Featured
W numerze 12/2021-1/2022 przeczytasz: Na początek dnia i roku Szklana pułapka Potrójne szczęście Wolność od przyzwyczajenia Wspomnienie bieli

W numerze 12/2021-1/2022 przeczytasz:

Nowy, podwójny numer już w sprzedaży! Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy!
OSTROŻNIE Z ŻYCZENIAMI

czytaj więcej

Na początek dnia i roku

Jeśli 1 stycznia postanowiliśmy, że chcemy zacząć się lepiej odżywiać, zacznijmy od jedzenia porządn…

czytaj więcej

Szklana pułapka

Ryby akwariowe trzymane są często całe życie w niewoli, w zamkniętym, sztucznym zbiorniku, a ich byt…

czytaj więcej

Potrójne szczęście

Szukasz pomysłu na gwiazdkowy prezent? Odwiedź internetowy sklepik Vivy, w którym kupując, pomagasz …

czytaj więcej

Wolność od przyzwyczajenia

W ciągu kilku dekad po inwazji białych na Abya Yala (orygynalna nazwa Ameryki) poza kamieniami szlac…

czytaj więcej

Wspomnienie bieli

Uwielbiamy święta nie tylko ze względu na pyszne jedzenie, prezenty i czas spędzany w rodzinnym gron…

czytaj więcej
Facebook