Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 1 złzamawiam

Ogólnopolski Dzień Ryby – Gdańsk 18.12.16r. Wały Jagiellońskie, wyjście z tunelu przy przystanku Brama Wyżynna

grudzień 15 2016

Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! oddział Trójmiejski Viva Akcja dla zwierząt – Trójmiasto chce zaprosić na wydarzenie w obronie tych, którzy nie mówią!
Już w tę niedzielę 18 grudnia o godzinie 12 widzimy się w Gdańsku POD LOTEM, przy wyjściu z tunelu na przystanku Brama Wyżynna!

15337446_10202702741326335_5941651244511005651_nNie zgadzamy się na krwawe święta!
Sprzeciwiamy się sprzedaży żywych karpii!
Jesteś tego samego zdania?
Co możesz zrobić?

* Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych – uświadamiaj!
* Przyjdź na naszą akcję i wesprzyj nas podpisem pod petycją, zabierz do domu materiały edukacyjne, dowiedz się więcej o cierpieniu zwierząt w święta, które pozornie są symbolem miłowania życia!
* Przyjdź z transparentem wyrażającym swój sprzeciw dla krwawej „tradycji”.
* Podpisz petycję za zakazem sprzedaży żywych ryb online – http://krwaweswieta.pl/petycja.php
* Zapisz się do naszego programu Zostań Wege i przez miesiąc otrzymuj na maila DARMOWE przepisy i porady: http://zostanwege.pl/zostan-wege-na-30-dni/
~Czy wiesz, że skóra karpi jest tak wrażliwa jak gałka oczna u człowieka?
~Czy wiesz, że rok w rok miliony karpi dusi się w ciasnych zbiornikach, często nie odpowiednio dotlenianych, są traktowane jak rzeczy, żywe wrzucane do foliowych reklamówek?
~Co powiedziałaby karp w dniu, w którym zwierzęta przemawiają ludzkim głosem?

„Na ulicy, w markecie, w domu. To miejsca, gdzie zabijane są karpie. Często zanim dostaną się pod nóż lub tłuczek umierają z powodu chorób, stresu, szoku termicznego, uduszenia, czy ran. W świetle prawa ryby powinny być całkowicie ogłuszane, ale jest bardzo dużo przypadków, kiedy tak się nie dzieje. Zwłaszcza jeśli chodzi o „domowe rzeźnie”, które nie podlegają żadnej regulacji czy kontroli. Niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, że źle ogłuszony karp może ocknąć się w trakcie obierania go z łusek albo innych czynności, co sprawia mu wielki ból. ”
#vegilia #bezkrwaweświętaj #fundacjaviva #vivatrojmiasto