[wppb-login]

I Kongres Kobiecości

Magda Buszko
Październik05/ 2016

kongres_kobiecosci8 października 2016 w wyjątkowym mieście łączącym województwo małopolskie i śląskie – w Chrzanowie – odbędzie się niezwykła impreza odnosząca się do poszukiwań motywacji, rozwoju osobistego oraz edukacji zdrowego stylu życia – etycznego i zdrowego jedzenia w kuchni wegańskiej, ekologicznej i bezpiecznej mody, życia bez chemii, wykorzystania darów natury w kosmetyce i leczeniu, oraz promowania świadomej konsumpcji.
W programie przewidziano zarówno prelekcje i debaty, jak i część warsztatową.

Kongres Kobiecości to spotkanie kobiet z różnych grup społecznych, wiekowych i terytorialnych w celu inspiracji, integracji oraz edukacji. Organizowany przez Fundację VIAFEMINA Kongres Kobiecości ma na celu podążanie za tymi założeniami w duchu powrotu do natury, który ma w dzisiej-szych czasach miejsce i jest silnym trendem.

Odlot do natury to pierwsza w Polsce tego rodzaju impreza w szeroki sposób odnosząca się do poszukiwań motywacji, zdrowego stylu życia oraz post78_1rozwoju osobistego!

Viafemina działa w sposób inspirujący i pokazuje kobietom nowe horyzonty.
Kongres odbędzie się na granicy Śląska i Małopolski, na pograniczu Wyżyny Śląskiej i Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Chrzanów, to jedna z piękniejszych gmin w zachodniej części województwa małopolskiego ? pełna wzgórz, lasów i terenów cennych przyrodniczo.

Program Kongresu Kobiecości obejmować będzie niesamowitą podróż w głąb siebie! Od pracy z emocjami, które nas blokują w odkrywaniu swojej odwagi i zaufania do świata, aż do powrotu do pierwotnych instynktów. To wyjątkowe, nasycone kobiecą energią wydarzenie, podczas którego będą z nami ekspertki od motywacji, arteterapii, relaksacji, totalnej biologii, mindfullnes, ziołolecznictwa, medycyny naturalnej, zdrowego i etycznego żywienia, ekohigieny i ekologicznego stylu życia.

Uczestniczki kongresu będą mogły nie tylko zainspirować się podczas wykładów oraz debat, ale również przećwiczyć zdobytą wiedzę w praktyce podczas licznych warsztatów!

viafemina

Więcej szczegółów na wydarzeniu na Facebooku >>TUTAJ<<

Komentarze

Featured
Czemu robimy to warszawskim misiom? Komentarze ekspertów Wuhan zakazuje polowania oraz spożywania dzikich zwierząt Pierwsze w historii zarzuty za znęcanie się koniem dorożkarskim w Krakowie Virginia: honorowy doktorat dla psiego terapeuty Konie wróciły na trasę do Morskiego Oka Memy pomogły nosaczom. „Somsiad” górą!

Czemu robimy to warszawskim misiom? Komentarze ekspertów

W czwartek 21 maja będący pod wpływem alkoholu mężczyzna wtargnął na wybieg dla niedźwiedzi w warsza…

czytaj więcej

Wuhan zakazuje polowania oraz spożywania dzikich zwierząt

Władze chińskiego Wuhan poinformowały, że wydano zakaz handlu i konsumpcji dzikich gatunków zwierząt…

czytaj więcej

Pierwsze w historii zarzuty za znęcanie się koniem dorożkarskim w Krakowie

Dorożkarz Łukasz B. usłyszał zarzuty znęcania się nad koniem pracującym przy ciągnięciu dorożki w Kr…

czytaj więcej

Virginia: honorowy doktorat dla psiego terapeuty

8-letni Moose otrzymał honorowy doktorat medycyny weterynaryjnej na uniwersytecie Virginia Tech. W c…

czytaj więcej

Konie wróciły na trasę do Morskiego Oka

Transport konny do Morskiego Oka został wznowiony. Wytyczne Państwowego Powiatowego Inspektora Sanit…

czytaj więcej

Memy pomogły nosaczom. „Somsiad” górą!

Naukowcy, m.in. z polskiego Instytutu Ochrony Przyrody PAN, opublikowali w „Conservation Biology” ar…

czytaj więcej
Facebook