[wppb-login]

I Kongres Kobiecości

Magda Buszko
Październik05/ 2016

kongres_kobiecosci8 października 2016 w wyjątkowym mieście łączącym województwo małopolskie i śląskie – w Chrzanowie – odbędzie się niezwykła impreza odnosząca się do poszukiwań motywacji, rozwoju osobistego oraz edukacji zdrowego stylu życia – etycznego i zdrowego jedzenia w kuchni wegańskiej, ekologicznej i bezpiecznej mody, życia bez chemii, wykorzystania darów natury w kosmetyce i leczeniu, oraz promowania świadomej konsumpcji.
W programie przewidziano zarówno prelekcje i debaty, jak i część warsztatową.

Kongres Kobiecości to spotkanie kobiet z różnych grup społecznych, wiekowych i terytorialnych w celu inspiracji, integracji oraz edukacji. Organizowany przez Fundację VIAFEMINA Kongres Kobiecości ma na celu podążanie za tymi założeniami w duchu powrotu do natury, który ma w dzisiej-szych czasach miejsce i jest silnym trendem.

Odlot do natury to pierwsza w Polsce tego rodzaju impreza w szeroki sposób odnosząca się do poszukiwań motywacji, zdrowego stylu życia oraz post78_1rozwoju osobistego!

Viafemina działa w sposób inspirujący i pokazuje kobietom nowe horyzonty.
Kongres odbędzie się na granicy Śląska i Małopolski, na pograniczu Wyżyny Śląskiej i Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Chrzanów, to jedna z piękniejszych gmin w zachodniej części województwa małopolskiego ? pełna wzgórz, lasów i terenów cennych przyrodniczo.

Program Kongresu Kobiecości obejmować będzie niesamowitą podróż w głąb siebie! Od pracy z emocjami, które nas blokują w odkrywaniu swojej odwagi i zaufania do świata, aż do powrotu do pierwotnych instynktów. To wyjątkowe, nasycone kobiecą energią wydarzenie, podczas którego będą z nami ekspertki od motywacji, arteterapii, relaksacji, totalnej biologii, mindfullnes, ziołolecznictwa, medycyny naturalnej, zdrowego i etycznego żywienia, ekohigieny i ekologicznego stylu życia.

Uczestniczki kongresu będą mogły nie tylko zainspirować się podczas wykładów oraz debat, ale również przećwiczyć zdobytą wiedzę w praktyce podczas licznych warsztatów!

viafemina

Więcej szczegółów na wydarzeniu na Facebooku >>TUTAJ<<

Featured
Ekskluzywna restauracja przechodzi (prawie!) na weganizm Europa może przemówić głosem zwierząt! Podpisz petycję! Polska pustynnieje z dnia na dzień Przeczytasz w numerze 6/2021 W głębi lasu W stronę Włoch

Ekskluzywna restauracja przechodzi (prawie!) na weganizm

Ekskluzywna restauracja Eleven Madison Park w Nowym Jorku po zamknięciu z powodu pandemii koronawiru…

czytaj więcej

Europa może przemówić głosem zwierząt! Podpisz petycję!

Organizacje działające na rzecz praw zwierząt w UE domagają się, by w strukturach unijnych mogło fun…

czytaj więcej

Polska pustynnieje z dnia na dzień

Obecna epoka nazywana jest antropocenem, czyli czasem radykalnych zmian w środowisku naturalnym spow…

czytaj więcej

Przeczytasz w numerze 6/2021

Nowy numer już w sprzedaży! Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy:
na temat
PRAWO DO BREDNI – Praw…

czytaj więcej

W głębi lasu

Las jest bardzo ważnym archetypem w kulturze, o czym możemy się przekonać, analizując podania i baśn…

czytaj więcej

W stronę Włoch

Nie wiemy, kiedy uda nam się wrócić w nasze ulubione wakacyjne rejony. Spróbujmy ich jednak posmakow…

czytaj więcej
Facebook