Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 1 złzamawiam

Ciepłe pożegnanie zimy

marzec 01 2016

W marcu jak w garncu, dni ciągle jeszcze są zbyt krótkie, a wieczory bardzo zimne. Z tym większą przyjemnością podarujemy Wam kominki aromaterapeutyczne, które umilą Wam końcówkę zimy.

Rozstrzygnięcie konkursu ?Ciepłe pożegnanie zimy?!

Z przyjemnością publikujemy wyniki naszego marcowego konkursu. Od razu piszemy, że wszystkie zdjęcia były super! Bardzo za nie dziękujemy. Ale matematyka jest nieubłagana, zatem:

I miejsce z 303 ?polubieniami? zajęła mayathebee_vegan, za zdjęcie:

1-sze_miejsce
II miejsce z 139 ?polubieniami? zajęła lady_chwila, za zdjęcie:

2-gie_miejsce
III miejsce z 96 ?polubieniami? zajął veganowy_pan_banan, za zdjęcie:

3-cie_miejsce

Wszystkich zwycięzców prosimy o kontakt z naszą redakcją w celu nadesłania adresów, na które mamy wysłać kominki Dr Beta firmy Pollena-Aroma!

*****

Kominki Dr Beta przekazała nam firma Pollena-Aroma, za co serdecznie dziękujemy!
Zapraszamy do wspólnej zabawy, w której można wygrać jeden z trzech kominków, które dla Was mamy.
Do każdego kominka dołączony będzie olejek pomarańczowy Dr Beta.

Dr Beta kominek z olejkiem(profilowe)A jak wygrać kominek z olejkiem?

Zrób sobie selfie z najnowszym, marcowym, numerem magazynu Vege i podpisz hashtagiem „#magazynvege” i opublikuj na Facebooku (musi być widoczne publicznie) lub Instagramie. Autorzy zdjęć z największą liczbą polubień wygrywają!
Link do zdjęcia wyślij do nas na adres: odpowiedz@vege.com.pl

Na Wasze maile czekamy do czwartku, 31.03.2016 r. do godz. 11.45.
?Lajki? zostaną podliczone w 31.03. o godz. 12.00.

Zanim przystąpisz do konkursu zapoznaj się z REGULAMINEM

***

Dlaczego warto zawalczyć o aromaterapeutyczny kominek Dr Beta?

  • Zdrowo i pachnąco na co dzień!

Zapachy olejków cytrusowych rozpylone w kominku aromaterapeutycznym zapewnią nam lepszy nastrój na co dzień. Oprócz pomarańczowego możemy sięgnąć po olejki: grejpfrutowy, cytrynowy, neroli, mandarynkowy, petitgrain. Ich zapachy dodadzą energii, złagodzą stres, napięcie i stany Dr Beta kominek zoltydepresyjne.

  • Kominek aromaterapeutyczny ? doskonały w domu i biurze, idealny prezent na każdą okazję.

To proste i ładne urządzenie stosowane do odparowywania olejków eterycznych i ich mieszanek w pomieszczeniach zamkniętych. Dobrej jakości kominki aromaterapeutyczne Dr Beta wykonane są z wysokiej jakości porcelitu ? odpornego na podgrzewanie świeczką, gwarantującego prawidłowe, bezpieczne i równomierne odparowywanie olejku.
W zależności od wielkości pomieszczenia wykorzystujemy 5?15 kropli olejku lub mieszaniny olejków. Po dodaniu olejków do miseczki z wodą i zapaleniu świeczki terapeutyczne zapachy będą powoli wypełniały pokój. Olejki używane do nawaniania powietrza powinny być pozbawione jakichkolwiek substancji syntetycznych.

  • Olejek pomarańczowy (INCI: Citrus Aurantium Dulcis Oil)

ze względu na swój słodki, owocowy zapach i liczne właściwości terapeutyczne może bardzo pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie. Ma działanie uspokajające i przeciwdepresyjne. Pochodzi z Sycylii, otrzymuje się go ze skórek owoców pomarańczy. Ze względu na znany powszechnie słodki owocowy zapach bywa często stosowany w mieszankach dla dzieci. ŁAGODZI depresje, lęki, napięcia nerwowe, spazmy, napięcia mięśni, skurcze, podniecenie, bezsenność.