Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 1 złzamawiam

Wegańskie imprezy w Karkowie

luty 22 2016

Polskie Stowarzyszenie Wegańskie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na odbywającą się co miesiąc Weganogarnię. Na wydarzeniu można zarówno poznać ciekawych ludzi, jak i spróbować przepysznych dań wegańskich. Impreza odbywa się od ponad roku w krakowskim Pauza in garden przy ul. Rajskiej 12.

Tekst i zdjęcia: Jacek Balázs
Zadeklarowany roślinożerca, miłośnik Tatr i wszelkiego życia. Psycholog, szczególnie zainteresowany tematyką uzależnień.

weganogarnia(profilowe)Mile widziane jest przyniesienie ze sobą wegańskiej potrawy w wystarczającej ilości, by każdy mógł jej spróbować. Duży stół jest zastawiany przyniesionymi przez nas potrawami (słonymi i słodkimi), którymi będziemy się razem delektować.

Część programowa to wywiady z aktywnymi weganami na polskiej scenie, czyli ?Weganie z pasją?. Odwiedziły nas już m.in.:

  • Monika Skalak, właścicielka marki Such A Sucz oraz założycielka ruchu 269 w Polsce
  • Violetta Domaradzka oraz Robert Zakrzewski ? organizatorzy Biegu Wegańskiego i autorzy książki DSC_8287?Kuchnia dla biegaczy. Siła z roślin?
  • Kamila Pokój, założycielka Wegarni i Więcej Wegańskich.

Impreza cieszy się dużym powodzeniem, a na kolejne miesiące są zaproszone kolejne wegańskie osobistości. Dołącz do nas i działaj na rzecz promowania weganizmu poprzez dietę! W czasie imprezy odbywają się konkursy z nagrodami, wykłady i warsztaty.

Osoby, które przyniosą własne wegańskie potrawy wchodzą za darmo, pozostali płacą po 20zł. Dochód z imprezy jest przeznaczony na wspieranie inicjatyw prozwierzęcych.

DSC_8222mDSC_8261mDSC_8293DSC_8253m

Tagi: