Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 1 złzamawiam

Rusza kolejny cykliczny wegetariański targ w Warszawie

sierpień 28 2015

Świeże owoce i warzywa, pieczywo, konfitury, zdrowe słodkości i ciasta, wegetariańskie i wegańskie dania. Wszystkie te produkty i wiele innych znajdziecie na kolejnym cyklicznym Targu Wege Wawa, który rusza już 5 września w samym centrum Warszawy.

20150811_121001_resizedlogo

Wszystkich wegetarian, wegan i osoby zainteresowane zdrowym odżywianiem już po wakacjach zapraszamy na Targ Wege Wawa w samym centrum Warszawy, 5 min. spacerem od Dworca Centralnego.

Targ startuje 5 września 2015 od godz. 10:00 (do 17:00). Kolejne edycje odbywały się będą co tydzień, w każdą sobotę, w tym samym miejscu.

Pragniemy stworzyć cykliczne, zadaszone i dobrze skomunikowane z resztą miasta miejsce spotkań dla każdego, kto poszukuje świeżej i pysznej wege żywności prosto od jej wytwórców – mówią organizatorzy.

Targ odbędzie się w przestronnej Klubokawiarni Medyka, przy ul. Oczki 1 (powierzchnia ok. 1000m2). Wszyscy goście po zakupach będą mogli skorzystać ze strefy jadalnianej, w której będzie można usiąść, zjeść, napić się i pogawędzić ze znajomymi przy klimatycznej muzyce.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

mapa_medyk

none