Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 1 złzamawiam

W NUMERZE WRZEŚNIOWYM PRZECZYTASZ

lipiec 03 2015

Wszystkim naszym Czytelnikom i Czytelniczkom, w okresie oczekiwania na numer wrześniowy, życzymy fantastycznych wakacji!

A na jesieni w magazynie „Vege” przeczytacie o inteligencji i życiu wewnętrznym szympansów oraz bonobo – opowie o tym profesor Thurston Cleveland Hicks, który od wielu lat bada zachowanie małp żyjących na wolności. Profesor Hicks prowadzi badania  na Wydziale Prymatologii w Instytucie Antropologii Ewolucyjnej Maxa Plancka w Lipsku.

Dostarczymy Wam solidną dawkę przepisów na roślinne dania z sezonowych warzyw i owoców, które we wrześniu będą królować na bazarkach.

Zabierzemy Was w aktywistyczną podróż po Hiszpanii – opowiemy o hiszpańskich działaczach prozwierzęcych, sytuacji byków wykorzystywanych do corridy oraz doradzimy co i gdzie zejść w podróży po tym pięknym kraju.

Tradycyjnie w „Vege” znajdziecie również felietony Xaviera Bayle oraz Roberta Rienta, wiele ciekawych artykułów o zdrowiu, urodzie, ekologii i zwierzętach oraz recenzje najnowszych wegańskich książek kulinarnych.

Zapraszamy do kiosków już we wrześniu!

Tu znajdziecie listę miejsc, w których możecie zakupić nasz miesięcznik.

none