Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 5 złzamawiam

Logowanie

W numerze czerwcowym przeczytasz

maj 08 2015

w_nastepnym05.15Temat numeru czerwcowego ?Vege? będzie poświęcony sprawie, która w ostatnich tygodniach budzi spore kontrowersje wśród Polaków. Zajmiemy się nowelizacją ustawy łowieckiej, która ma zalegalizować udział dzieci w polowaniach. Zapis ten próbują powstrzymać organizacje walczące o ochronę przyrody i prawa dziecka. Czy kampania ?Polowanie nie dal dzieci? odniesie skutek?

Oprócz poważnych artykułów, nie zabraknie również lekkich tematów.

  • Ponad 10 stron poświęcimy na wyjątkowe przepisy kuchni roślinnej z wykorzystaniem sezonowych owoców i warzyw. Porozmawiamy również o kosmetykach ? zastanowimy się, co tak naprawdę oznaczają hasła ?naturalne?, ?ekologiczne? czy ?organiczne? na etykietach.
  • Przyjrzymy się również lanolinie ? składnikowi powszechnie wykorzystywanemu w kosmetyce i farmacji, który pozyskiwany jest od owiec ? nie zawsze w humanitarny sposób.
  • Vegebrytą czerwca zostanie znany polski raper Bisz. Porozmawiamy z nim o hiphopie, wegetarianizmie oraz pomocy zwierzętom i ludziom.
  • W coraz dłuższe czerwcowe wieczory będziecie mogli oddać się lekturze felietonów Xaviera Bayle oraz Bereniki Bratny.

Oprócz tego w najbliższym numerze ?Vege? znajdziecie wiele innych, ciekawych artykułów o ekologii, zwierzętach, kulturze i podróżach.

Zapraszamy już w czerwcu! 🙂

none