Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 1 złzamawiam

W numerze kwietniowym przeczytasz

marzec 09 2015

w_nastepnymKwietniowy magazyn „Vege” to numer świąteczny, dlatego aż 10 stron poświęcimy tradycyjnym przepisom wielkanocnym. Oczywiście w wersji roślinnej.

  • W temacie numeru przeczytacie o baranach. Niewielu z nas osobiście doświadczyło kontaktu z tymi zwierzętami. Dlatego większość lepiej rozumie jego znaczenie symboliczne niż to rzeczywiste, pochodzące z natury. Jakie naprawdę są te zwierzęta, a jak je sobie wyobrażamy?
  • Vegebrytką kwietnia zostanie Monika Mrozowska. Na łamach „Vege” opowie o swoich wyzwaniach zawodowych, pasji kulinarnej i macierzyństwie.
  • W dziale zwierzyniec znajdziecie niezwykły artykuł o sowach ilustrowany magicznymi zdjęciami fotografów współpracujących z organizacją Ptaki Polskie.
  • Wegańska blogerka modowa Vegan Heels doradzi, gdzie kupić buty wyprodukowane bez wykorzystania zwierząt, a charakteryzatorka z Pink Mink Studio Vegan Make Up zajmie się tematem koszenili, która jest składnikiem wielu kosmetyków do makijażu.
  • W coraz dłuższe wiosenne wieczory będziecie mogli zagłębić się w felietonach Xaviera Bayle i Roberta Rienta oraz wielu innych ciekawych i inspirujących artykułach.

Zapraszamy do kiosków!

none