[wppb-login]

Wegańskie Targi Mody już w najbliższą niedzielę

admin
Listopad12/ 2014

Ubrania uszyte w godnych warunkach pracy bez materiałów odzwierzęcych, wegańskie kosmetyki, porady wizażystki i metamorfozy, roślinne przyskami i wykłady na temat zdrowia i urody. Te wszystkie atrakcje znajdziecie już w najbliższą niedzielę na Targach Mody ?Fashion Revolution. #Vege Edition? w Warszawie.

Edycja wegańska była spontaniczną reakcją na to, co dzieje się wokół nas w Warszawie. Coraz więcej osób wybiera wegański styl życia, chcą świadomie zadbać o zwierzęta i nasza planetę. Chcemy pokazać, że mimo nadal jeszcze powszechnemu przekonaniu, że wegański styl życia jest uboższy od tego nie-wegańskiego, istnieje wiele firm odzieżowych oraz kosmetycznych, które oferują niezwykle bogatą ofertę produktów nie zawierających składników odzwierzęcych. Nie mówiąc już o ogromnej ilości świetnych knajpek vege serwujących przepyszne jedzenie! ? mówią organizatorki w rozmowie z magazynem ?Vege?.

Oprócz mody i unikatowych dodatków młodych, polskich projektantów, Fashion Revolution zaproponuje gościom stoiska z wegańskim jedzeniem oraz kosmetykami.
Do akcji włączyły się najlepsze wegańskie knajpki takie jak: Krowarzywa, Dolce & Vegan, Kubek i Ołówek, Laf Laf, Dobre Ziarno oraz Chill Drink!

? Wszystkie kolekcje zostały zaprojektowane i uszyte w Polsce, dzięki czemu możemy być pewni, że zostały stworzone w godnych warunkach pracy ? zapewniają organizatorki.

Nieodłącznym elementem targów Fashion Revolution są metamorfozy. Wszystkich chętnych do wprowadzenia zmian w swoim wyglądzie zapraszamy do skorzystania z niepowtarzalnej okazji.
Metamorfozy przeprowadzą: wizażystka Katarzyna Konopa z Vegan Pink Mink Studio, stylistka Anna Wójcik oraz salon fryzjerski Maszka na Swoim.

Akcja #VegeEdition zyskała aprobatę wielu odbiorców, dlatego organizatorzy nie ograniczają się jedynie do samego wydarzenia. Uczestnicy mogą wziąń udziału w GRZE MIEJSKIEJ zorganizowanej we współpracy z większością wegańskich restauracji w Warszawie.

Impreza odbędzie się 16 listopada, w niedzielę, w godz. 11.00-19.00, w Nowej Jerozolimie przy al. Jerozolimskich 57.

Magazyn „Vege” jest patronem medialnym imprezy.

10748778_960782963935343_2062909277_n-1

Tagi:
Featured
Ekskluzywna restauracja przechodzi (prawie!) na weganizm Europa może przemówić głosem zwierząt! Podpisz petycję! Polska pustynnieje z dnia na dzień Przeczytasz w numerze 6/2021 W głębi lasu W stronę Włoch

Ekskluzywna restauracja przechodzi (prawie!) na weganizm

Ekskluzywna restauracja Eleven Madison Park w Nowym Jorku po zamknięciu z powodu pandemii koronawiru…

czytaj więcej

Europa może przemówić głosem zwierząt! Podpisz petycję!

Organizacje działające na rzecz praw zwierząt w UE domagają się, by w strukturach unijnych mogło fun…

czytaj więcej

Polska pustynnieje z dnia na dzień

Obecna epoka nazywana jest antropocenem, czyli czasem radykalnych zmian w środowisku naturalnym spow…

czytaj więcej

Przeczytasz w numerze 6/2021

Nowy numer już w sprzedaży! Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy:
na temat
PRAWO DO BREDNI – Praw…

czytaj więcej

W głębi lasu

Las jest bardzo ważnym archetypem w kulturze, o czym możemy się przekonać, analizując podania i baśn…

czytaj więcej

W stronę Włoch

Nie wiemy, kiedy uda nam się wrócić w nasze ulubione wakacyjne rejony. Spróbujmy ich jednak posmakow…

czytaj więcej
Facebook
none