[wppb-login]

Wegańskie Targi Mody już w najbliższą niedzielę

admin
Listopad12/ 2014

Ubrania uszyte w godnych warunkach pracy bez materiałów odzwierzęcych, wegańskie kosmetyki, porady wizażystki i metamorfozy, roślinne przyskami i wykłady na temat zdrowia i urody. Te wszystkie atrakcje znajdziecie już w najbliższą niedzielę na Targach Mody ?Fashion Revolution. #Vege Edition? w Warszawie.

Edycja wegańska była spontaniczną reakcją na to, co dzieje się wokół nas w Warszawie. Coraz więcej osób wybiera wegański styl życia, chcą świadomie zadbać o zwierzęta i nasza planetę. Chcemy pokazać, że mimo nadal jeszcze powszechnemu przekonaniu, że wegański styl życia jest uboższy od tego nie-wegańskiego, istnieje wiele firm odzieżowych oraz kosmetycznych, które oferują niezwykle bogatą ofertę produktów nie zawierających składników odzwierzęcych. Nie mówiąc już o ogromnej ilości świetnych knajpek vege serwujących przepyszne jedzenie! ? mówią organizatorki w rozmowie z magazynem ?Vege?.

Oprócz mody i unikatowych dodatków młodych, polskich projektantów, Fashion Revolution zaproponuje gościom stoiska z wegańskim jedzeniem oraz kosmetykami.
Do akcji włączyły się najlepsze wegańskie knajpki takie jak: Krowarzywa, Dolce & Vegan, Kubek i Ołówek, Laf Laf, Dobre Ziarno oraz Chill Drink!

? Wszystkie kolekcje zostały zaprojektowane i uszyte w Polsce, dzięki czemu możemy być pewni, że zostały stworzone w godnych warunkach pracy ? zapewniają organizatorki.

Nieodłącznym elementem targów Fashion Revolution są metamorfozy. Wszystkich chętnych do wprowadzenia zmian w swoim wyglądzie zapraszamy do skorzystania z niepowtarzalnej okazji.
Metamorfozy przeprowadzą: wizażystka Katarzyna Konopa z Vegan Pink Mink Studio, stylistka Anna Wójcik oraz salon fryzjerski Maszka na Swoim.

Akcja #VegeEdition zyskała aprobatę wielu odbiorców, dlatego organizatorzy nie ograniczają się jedynie do samego wydarzenia. Uczestnicy mogą wziąń udziału w GRZE MIEJSKIEJ zorganizowanej we współpracy z większością wegańskich restauracji w Warszawie.

Impreza odbędzie się 16 listopada, w niedzielę, w godz. 11.00-19.00, w Nowej Jerozolimie przy al. Jerozolimskich 57.

Magazyn „Vege” jest patronem medialnym imprezy.

10748778_960782963935343_2062909277_n-1

Tagi:
Featured
Polscy żeglarze uratowali delfina zaplątanego w sieć rybacką Dzieje się: roślinna dieta dla masowego konsumenta Birdlife: co 5. gatunek ptaków w Europie zagrożony Raport: w Polsce rośnie sprzedaż roślinnych zamienników, spada sprzedaż mięsa Koniec z zarabianiem na negowaniu zmian klimatu! Raport Compassion Polska w Światowy Dzień Ośmiornicy

Polscy żeglarze uratowali delfina zaplątanego w sieć rybacką

Jak donoszą media, załoga polskiego jachtu „Pszczółka” pomogła delfinowi zaplątanemu w sieć rybacką …

czytaj więcej

Dzieje się: roślinna dieta dla masowego konsumenta

Spełnia się sen wielu wegan: podczas konferencji Plant-Powered Perspectives analityczka z firmy Mint…

czytaj więcej

Birdlife: co 5. gatunek ptaków w Europie zagrożony

Organizacja BirdLife opublikowała raport, z którego wynika, że populacje europejskich ptaków kurczą …

czytaj więcej

Raport: w Polsce rośnie sprzedaż roślinnych zamienników, spada sprzedaż mięsa

Według danych Panelu Gospodarstw Domowych GfK Polonia, cytowanych przez portal Noizz, mamy powody do…

czytaj więcej

Koniec z zarabianiem na negowaniu zmian klimatu!

Youtube i Google wypowiedziały wojnę fake newsom dotyczącym zmian klimatycznych. Uniemożliwią monety…

czytaj więcej

Raport Compassion Polska w Światowy Dzień Ośmiornicy

8 października, w Światowy Dzień Ośmiornicy fundacja Compassion Polska publikuje swój raport „Przemy…

czytaj więcej
Facebook
none