[wppb-login]

Wegańskie Targi Mody już w najbliższą niedzielę

admin
Listopad12/ 2014

Ubrania uszyte w godnych warunkach pracy bez materiałów odzwierzęcych, wegańskie kosmetyki, porady wizażystki i metamorfozy, roślinne przyskami i wykłady na temat zdrowia i urody. Te wszystkie atrakcje znajdziecie już w najbliższą niedzielę na Targach Mody ?Fashion Revolution. #Vege Edition? w Warszawie.

Edycja wegańska była spontaniczną reakcją na to, co dzieje się wokół nas w Warszawie. Coraz więcej osób wybiera wegański styl życia, chcą świadomie zadbać o zwierzęta i nasza planetę. Chcemy pokazać, że mimo nadal jeszcze powszechnemu przekonaniu, że wegański styl życia jest uboższy od tego nie-wegańskiego, istnieje wiele firm odzieżowych oraz kosmetycznych, które oferują niezwykle bogatą ofertę produktów nie zawierających składników odzwierzęcych. Nie mówiąc już o ogromnej ilości świetnych knajpek vege serwujących przepyszne jedzenie! ? mówią organizatorki w rozmowie z magazynem ?Vege?.

Oprócz mody i unikatowych dodatków młodych, polskich projektantów, Fashion Revolution zaproponuje gościom stoiska z wegańskim jedzeniem oraz kosmetykami.
Do akcji włączyły się najlepsze wegańskie knajpki takie jak: Krowarzywa, Dolce & Vegan, Kubek i Ołówek, Laf Laf, Dobre Ziarno oraz Chill Drink!

? Wszystkie kolekcje zostały zaprojektowane i uszyte w Polsce, dzięki czemu możemy być pewni, że zostały stworzone w godnych warunkach pracy ? zapewniają organizatorki.

Nieodłącznym elementem targów Fashion Revolution są metamorfozy. Wszystkich chętnych do wprowadzenia zmian w swoim wyglądzie zapraszamy do skorzystania z niepowtarzalnej okazji.
Metamorfozy przeprowadzą: wizażystka Katarzyna Konopa z Vegan Pink Mink Studio, stylistka Anna Wójcik oraz salon fryzjerski Maszka na Swoim.

Akcja #VegeEdition zyskała aprobatę wielu odbiorców, dlatego organizatorzy nie ograniczają się jedynie do samego wydarzenia. Uczestnicy mogą wziąń udziału w GRZE MIEJSKIEJ zorganizowanej we współpracy z większością wegańskich restauracji w Warszawie.

Impreza odbędzie się 16 listopada, w niedzielę, w godz. 11.00-19.00, w Nowej Jerozolimie przy al. Jerozolimskich 57.

Magazyn „Vege” jest patronem medialnym imprezy.

10748778_960782963935343_2062909277_n-1

Tagi:
Featured
Fiakrzy z Morskiego Oka skazani za znęcanie nad końmi Czy państwo poradzi sobie z ratowaniem zwierząt? 10. Urodziny Vege Kto się boi wegeburgera? [VEGE premium] Nowe wegańskie "ryby" i "owoce morza". UK roślinnieje Izrael przeciwko futrom

Fiakrzy z Morskiego Oka skazani za znęcanie nad końmi

To pierwszy taki wyrok w sprawie koni z Morskiego Oka. 2 mężczyzn zostało prawomocnie skazanych za z…

czytaj więcej

Czy państwo poradzi sobie z ratowaniem zwierząt?

Te zwierzęta umarłyby w męczarniach gdyby nie pomoc organizacji. Czy państwowa służba będzie w stani…

czytaj więcej

10. Urodziny Vege

Magazyn Vege kończy 10 lat!
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji!
[Pobierz darmow…

czytaj więcej

Kto się boi wegeburgera? [VEGE premium]

Jedliście ostatnio wegańskiego burgera? A może pasztet z ciecierzycy? Pijecie rano kawę z mlekiem so…

czytaj więcej

Nowe wegańskie "ryby" i "owoce morza". UK roślinnieje

Firma Vegan Finest Foods ogłosiła stworzenie nowej linii pod marką Vegan ZeaStar.

Od początku paź…

czytaj więcej

Izrael przeciwko futrom

Wykorzystywanie futer i skór w modzie jest niemoralne – mówi izraelska minister ochrony środowiska.

czytaj więcej
Facebook
none