Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 1 złzamawiam

W numerze grudzniowo-styczniowym przeczytasz

listopad 04 2014

w_nastepnym11Tradycją już jest, że grudniowo-styczniowe wydanie magazynu ?Vege? znacznie różni się od pozostałych numerów. I nie tylko dlatego, że jest to numer podwójny!

W tym roku znajdziecie w nim aż 12 stron niesamowitych przepisów bożonarodzeniowych i sylwestrowych.

Oprócz inspiracji kulinarnych, przygotowaliśmy dla Was również porady dotyczące kreacji oraz makijażu na te specjalne okazje.

Zastanowimy się, czy jesteśmy gotowi zerwać z tradycją i zamiast tracić czas na obsesyjne poszukiwanie prezentów czy świąteczne porządki, przeznaczyć go na rozmowy z najbliższymi.

Zaprosimy Was do niezwykłego świata pand, opowiemy o zwierzętach, które zmieniły bieg historii, przyjrzymy się ptasiej miłości i ptasim związkom oraz podpowiemy, jak chronić się przed działaniem miejskiego smogu w zimę.

Przeczytacie recenzje najciekawszych nowości książkowych oraz płytowych ostatnich miesięcy – być może będą one inspiracją do wyboru prezentów gwiazdkowych!

Twarzą świątecznego ?Vege? zostanie Natalia Partyka, trzykrotna mistrzyni igrzysk paraolimpijskich, dwukrotna uczestniczka igrzysk olimpijskich, jedyna niepełnosprawna tenisistka stołowa na świecie, która konkuruje również z zawodnikami pełnosprawnymi, a przy okazji wegetarianka.

W długie zimowe wieczory będzie mieli okazję poczytać niesamowite felietony Roberta Rienta i Maćka Weryńskiego, a także wiele innych, niezwykle ciekawych artykułów!

none