Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 1 złzamawiam

W numerze listopadowym przeczytasz

październik 03 2014

w_nastepnym10W listopadowym numerze ?Vege? porozmawiamy o patriotyzmie, ale z nieco innej niż zwykle strony. Porozmawiamy o… patriotyzmie ekologicznym! W końcu miłość do swojego miejsca na Ziemi wiąże się z wiedzą na temat jego walorów i zagrożeń, a często także z aktywnym działaniem na rzecz jego ochrony.

Jak zwykle, nie zabraknie też wielu wyjątkowych w 100 proc. roślinnych przepisów. W tym miesiące na pierwszy plan wysuną się potrawy z dyni.

O swoich ulubionych wegańskich daniach opowie nam Joanna Jabłczyńska, aktorka, która niedawno odkryła uroki diety roślinnej i chętnie dzieli się nimi z innymi.

Kolejną gwiazdą listopadowego numeru będzie wegański sportowiec Adam Sułowski, powszechnie znany jako StrąkMan, który pod koniec września ukończył najtrudniejsze zawody triatlonowe na świecie ? UltraMan.

Razem z nami poznacie mieszkańców Maroka i ich niezwykły, przepiękny i intrygujący kraj pełen kontrastów. Dowiecie się również wszystkiego na temat ognistego tańca, wpisanego na listę niematerialnego dziedzictwa UNESCO, czyli flamenco.

W coraz dłuższe jesienne wieczory będziecie mieli okazję poczytać niesamowite felietony Xaviera Bayle i Rafała Rienta, a także wiele innych, niezwykle ciekawych artykułów!
Zapraszamy do kiosków już w listopadzie!

none