Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 5 złzamawiam

Logowanie

Warzywny Melanż Muzyczny w Darłowie

wrzesień 10 2014

MelanżStowarzyszenie Kultura Sztuka Region już poraz czwarty organizuje Warzywny Melanż Muzyczny z okazji Międzynarodowego Dnia Wegetarianizmu. Tym razem obędzie się on 3 października w darłowskiej Karczmie Rymskiej.

Głównym celem organizatorów jest promocja odżywiania odrzucającego z diety potrawy mięsne oraz informowanie o korzyściach zdrowotnych, które są z tym związane. Impreza jest jednocześnie kampanią uświadamiającą związaną z prawami zwierząt i ochroną środowiska. W programie przewidzine są filmy o wegetarianiźmie, wykład, dyskusje oraz degustacje dań roślinnych przygotowanych przez członków Stowarzyszenia.

Specjalnym gościem tego dnia będzie SMALEC – wegetarianin, wokalista zespołów Zielone Żabki, GaGa, Radical News, który w swoich tekstach często porusza tematy praw zwierząt, sytuacji społecznej, poszukiwania duchowości. Podczas imprezy będzie okazja do bliższego poznania artysty, dyskusji, wymiany swoich spostrzeżeń.
Po degustacji odbędzie się koncert nowego darłowskiego zespołu SUBMISSION (reggae dub massive),który miał swój debiut na tegorocznym Festiwalu Reggaenwalde w Darłówku. SUBMISSION to nowy projekt muzyków takich grup jak “Świadomość”, “Jafia Namuel”.

Karczma Rzymska, ul. Powstańców Warszawskich, 3 października, piątek godz. 19.00.

Zapraszamy nie tylko wegetarian!

Wstęp na dyskusje i degustacje jest bezpłatny.

Bilety na koncert w cenie 10 zł do kupienia bezpośrednio przed koncertem.

Patronem medialnym imprezy jest magazyn “Vege”.

none