Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 5 złzamawiam

Logowanie

Trzynaście kilo mniej z magazynem Vege!

wrzesień 02 2014

beata_na_str3Cztery miesiące pod okiem dietetyków i trenerów, nowa dieta, nowe smaki, nowe nawyki, wyzwania i? 13 kg mniej! W sierpniu konkurs ?Schudnij z Vege na wakacje? dobiegł końca. Poznajcie zwyciężczynię!

W sierpniu zakończyła się czteromiesięczna przygoda z odchudzaniem finałowej trójki uczestników konkursu ?Schudnij z Vege?. Najwytrwalsza i najskuteczniejsza okazała się pani Beata Lewandowska, która schudła aż 13 kg! Zwyciężczyni gratulujemy samozaparcia i wyjątkowej pogody ducha, która towarzyszyła jej przez cały ten czas.

Pani Beata otrzymuje nagrodę w wysokości 1 000 zł od portalu PotrafiszSchudnac.pl, sukienkę z wegańskiej, ekologicznej i fair-trade?owej kolekcji projektantów Umasan oraz walizkę Crash Baggage o łączonej wartości 2000zł ze sklepu Colore Amore.

W sierpniu mieliśmy przyjemność gościć zwyciężczynię w Warszawie na konkursowej sesji zdjęciowej, podczas której pani Beata zaprezentowała się w wygranej kreacji oraz biżuterii od Colore Amore.

Zapytaliśmy panią Beatę, czy zdobycie pierwszego miejsca w konkursie było dla niej zaskoczeniem. Oto, co nam odpowiedziała:

Szczerze przyznam, iż jestem w lekkim szoku, bo nie liczyłam na wygraną w konkursie. Sądziłam, że wygra koleżanka lub kolega z Warszawy. Wygrana to wspaniały prezent dla mnie, ale moje odchudzanie i bycie weganką nie skończyło się wraz z konkursem. Mam zamiar dalej odżywiać się racjonalnie i przy tym uzyskać wagę zdrowia. Nie osiągnęłam zamierzonego celu, nie pozbyłam się 15 kg, ale będę miała okazję osiągnąć go wkrótce. Myślę, że ta trzynastka będzie dla mnie szczęśliwa! Posiłki, które Państwo proponowali, były bardzo smaczne i urozmaicone, a przypomnienia SMS-ami o godzinach posiłku to niezastąpiona sprawa! Przez pierwsze dni było mi trudno przyzwyczaić się do regularnych pięciu posiłków dziennie, ale jedzenie o tych samych porach weszło mi już w nawyk. Na początek zainwestowałam w termos obiadowy oraz pojemniki na jedzenie. Bez tego zestawu nie wychodzę z domu. W pracy nie mam problemów z wygospodarowaniem czasu na posiłki, które dzień wcześniej przygotowuję. Co do aktywności fizycznej, to na początek był nordic walking, później pływanie, a od września zamierzam wrócić do treningu krav maga. Wkrótce też zacznę biegać. Waham się, czy nie zamienić samochodu na rower. Tak czy siak, każda dieta powinna być wspomagana dodatkowo dużą porcją aktywności fizycznej i dopiero wtedy odnosi zamierzony skutek. Dzięki Wam udało mi się uwierzyć, że można schudnąć bez względu na to, w jakim się jest wieku, że wystarczy odrobina silnej woli, systematyczności i konsekwencji. My sami musimy tego chcieć, a nie inni.

beta_na_str4

Fundatorzy nagród:

 

Trening dla odchudzających się osób ułożył:

 

none