Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 5 złzamawiam

Logowanie

W październiku przeczytasz

wrzesień 01 2014

w_nastepnymW październiku obchodzimy nasz mały jubileusz. Mija dokładnie 4 lata odkąd “Vege” jest wydawane przez Fundację Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalną rozmowę z Pauliną oraz Natalią Przybysz, które od wielu lat wspierają Vivę. Siostry Przybysz opowiedzą nam o swoim wegańskim stylu życia, muzyce, życiowych wyzwaniach i macierzyństwie.

W październikowym numerze ?Vege? nie zabraknie też jesiennych przepisów. Dział kulinarny zdominują potrawy z grzybów. Oczywiście zaserwujemy Wam dania nie tylko z leśnych przysmaków.

  • W dziale “Temat numeru” porozmawiamy o tym, czy podpisywanie petycji internetowych ma jakikolwiek sens. Przyjrzymy się również próbom kryminalizacji działań prozwierzęcych w krajach zachodnich.
  • Zastanowimy się, czy olej palmowy można nazwać produktem wegańskim oraz czy nowelizacja ustawy o testowaniu w Chinach ma realny wpływ na los zwierząt.
  • Razem z nami będziecie mogli również odkryć smaki, zapachy i dźwięki Bałkanów.
  • W coraz dłuższe jesienne wieczory będzie mieli okazję poczytać niesamowite felietony Xaviera Bayle i Rafała Rienta, a także wiele innych, niezwykle ciekawych artykułów!

Zapraszamy do kiosków już w październiku!

 

none