[wppb-login]

 Magazyn VEGE zaprasza na II edycję Festiwalu Na Zdrowie!

admin
Czerwiec16/ 2014

festiwal1Już 28 czerwca w Gdyni rozpocznie się Festiwal Na Zdrowie! Na jeden dzień studio jogi i masażu Moyayoga przemieni się w przestrzeń ściągającą najzdrowszych ludzi świata. Podczas wydarzenia odbywać się będą różne warsztaty na temat żywienia, ruchu i pozytywnego myślenia.W studio pojawią się takie osobowości jak:najsławniejsza ekomama Reni Jusis, super weganie Mirek Trymbulak i Jola Słoma oraz otwierająca serca Sigrun Olsen.

28 czerwca impreza rozpocznie się od 101 powitań słońca przy Infoboxie. Organizatorzy festiwalu przejdą przez stałą sekwencję, która pozwoli na pobudzenie mięśni i przygotowanie ciała do dalszej, całodniowej praktyki. Wyzwanie dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania. Każdy będzie mógł sprawdzić ile powitań uda mu się wykonać w tym roku!

Na festiwalu pojawi się wegański catering Avocado z Wrzeszcza, który poruszy kubki smakowe niejednego konesera dobrej żywności. Ponadto każdy będzie mógł spróbować wegańskiej kuchni Mirka Trymbulaka i Joli Słomy oraz zachwycić się smakiem i połączeniem przygotowanych przez nich potraw. Przemysław Pachut odpowie na pytania dotyczące sportu i weganizmu,wszelkie pomysły dla biegaczy i nie tylko.

festiwal1Uczestnicy festiwalu będą mieli możliwość wziąć udział w licznych warsztatach jogi oraz zapoznać się z nowymi sposobami ćwiczeń np. Joga śmiechu czy kundalini joga. Festiwal na zdrowie zgromadzi wielu wybitnych nauczycieli z całej Polski.

Gościem festiwalu już po raz kolejny będzie Marysia Białecka, która przypomni zebranym praktykę yin joga. Natomiast organizatorzy przygotowali pokaz acro jogi, który ukaże oglądającym zupełnie inny wymiar ruchu.

Podczas festiwalu będzie można dowiedzieć się jak dbać o swoją dietę, seksualność i zdrowe samopoczucie. Nie zabraknie zdrowych przysmaków z surowej kuchni oraz soków warzywno-owocowych, które będzie można spróbować podczas festiwalu.

O godzinie 19:00 niespodzianka! Koncert mis i gongów, które ukoją mięśnie oraz uspokoją myśli. Koncert w wykonaniu Jakub Leonowicza będzie przeprowadzony na leżąco, a organizatorzy zadbali o koce i poduszki 🙂

Po relaksie przyjdzie czas na ruch. Już o godzinie 20:00 rozpocznie się impreza taneczna, której motywem przewodnim będzie muzyka jogo-transowej rozpoczętej od krótkiej wizualizacji połączonej z medytacją w tańcu.

Ostatnią atrakcją wieczoru będzie wspólna 30 minutowa praktyka na zewnątrz. Każdy z uczestników dostanie odblaskową bransoletkę.

Cały program festiwalu można zobaczyć >>TUTAJ<<

Zapraszamy wszystkich ciepło do wspólnej zabawy!

Festiwal Na Zdrowie:
28 czerwca, start: GODZ. 10.00
Studio Jogi i Masażu MOYAYOGA
ul.Świętojańska 38/4, Gdynia

Featured
Fiakrzy z Morskiego Oka skazani za znęcanie nad końmi Czy państwo poradzi sobie z ratowaniem zwierząt? 10. Urodziny Vege Kto się boi wegeburgera? [VEGE premium] Nowe wegańskie "ryby" i "owoce morza". UK roślinnieje Izrael przeciwko futrom

Fiakrzy z Morskiego Oka skazani za znęcanie nad końmi

To pierwszy taki wyrok w sprawie koni z Morskiego Oka. 2 mężczyzn zostało prawomocnie skazanych za z…

czytaj więcej

Czy państwo poradzi sobie z ratowaniem zwierząt?

Te zwierzęta umarłyby w męczarniach gdyby nie pomoc organizacji. Czy państwowa służba będzie w stani…

czytaj więcej

10. Urodziny Vege

Magazyn Vege kończy 10 lat!
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji!
[Pobierz darmow…

czytaj więcej

Kto się boi wegeburgera? [VEGE premium]

Jedliście ostatnio wegańskiego burgera? A może pasztet z ciecierzycy? Pijecie rano kawę z mlekiem so…

czytaj więcej

Nowe wegańskie "ryby" i "owoce morza". UK roślinnieje

Firma Vegan Finest Foods ogłosiła stworzenie nowej linii pod marką Vegan ZeaStar.

Od początku paź…

czytaj więcej

Izrael przeciwko futrom

Wykorzystywanie futer i skór w modzie jest niemoralne – mówi izraelska minister ochrony środowiska.

czytaj więcej
Facebook
none