[wppb-login]

 Magazyn VEGE zaprasza na II edycję Festiwalu Na Zdrowie!

admin
Czerwiec16/ 2014

festiwal1Już 28 czerwca w Gdyni rozpocznie się Festiwal Na Zdrowie! Na jeden dzień studio jogi i masażu Moyayoga przemieni się w przestrzeń ściągającą najzdrowszych ludzi świata. Podczas wydarzenia odbywać się będą różne warsztaty na temat żywienia, ruchu i pozytywnego myślenia.W studio pojawią się takie osobowości jak:najsławniejsza ekomama Reni Jusis, super weganie Mirek Trymbulak i Jola Słoma oraz otwierająca serca Sigrun Olsen.

28 czerwca impreza rozpocznie się od 101 powitań słońca przy Infoboxie. Organizatorzy festiwalu przejdą przez stałą sekwencję, która pozwoli na pobudzenie mięśni i przygotowanie ciała do dalszej, całodniowej praktyki. Wyzwanie dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania. Każdy będzie mógł sprawdzić ile powitań uda mu się wykonać w tym roku!

Na festiwalu pojawi się wegański catering Avocado z Wrzeszcza, który poruszy kubki smakowe niejednego konesera dobrej żywności. Ponadto każdy będzie mógł spróbować wegańskiej kuchni Mirka Trymbulaka i Joli Słomy oraz zachwycić się smakiem i połączeniem przygotowanych przez nich potraw. Przemysław Pachut odpowie na pytania dotyczące sportu i weganizmu,wszelkie pomysły dla biegaczy i nie tylko.

festiwal1Uczestnicy festiwalu będą mieli możliwość wziąć udział w licznych warsztatach jogi oraz zapoznać się z nowymi sposobami ćwiczeń np. Joga śmiechu czy kundalini joga. Festiwal na zdrowie zgromadzi wielu wybitnych nauczycieli z całej Polski.

Gościem festiwalu już po raz kolejny będzie Marysia Białecka, która przypomni zebranym praktykę yin joga. Natomiast organizatorzy przygotowali pokaz acro jogi, który ukaże oglądającym zupełnie inny wymiar ruchu.

Podczas festiwalu będzie można dowiedzieć się jak dbać o swoją dietę, seksualność i zdrowe samopoczucie. Nie zabraknie zdrowych przysmaków z surowej kuchni oraz soków warzywno-owocowych, które będzie można spróbować podczas festiwalu.

O godzinie 19:00 niespodzianka! Koncert mis i gongów, które ukoją mięśnie oraz uspokoją myśli. Koncert w wykonaniu Jakub Leonowicza będzie przeprowadzony na leżąco, a organizatorzy zadbali o koce i poduszki 🙂

Po relaksie przyjdzie czas na ruch. Już o godzinie 20:00 rozpocznie się impreza taneczna, której motywem przewodnim będzie muzyka jogo-transowej rozpoczętej od krótkiej wizualizacji połączonej z medytacją w tańcu.

Ostatnią atrakcją wieczoru będzie wspólna 30 minutowa praktyka na zewnątrz. Każdy z uczestników dostanie odblaskową bransoletkę.

Cały program festiwalu można zobaczyć >>TUTAJ<<

Zapraszamy wszystkich ciepło do wspólnej zabawy!

Festiwal Na Zdrowie:
28 czerwca, start: GODZ. 10.00
Studio Jogi i Masażu MOYAYOGA
ul.Świętojańska 38/4, Gdynia

Komentarze

Featured
Czemu robimy to warszawskim misiom? Komentarze ekspertów Wuhan zakazuje polowania oraz spożywania dzikich zwierząt Pierwsze w historii zarzuty za znęcanie się koniem dorożkarskim w Krakowie Virginia: honorowy doktorat dla psiego terapeuty Konie wróciły na trasę do Morskiego Oka Memy pomogły nosaczom. „Somsiad” górą!

Czemu robimy to warszawskim misiom? Komentarze ekspertów

W czwartek 21 maja będący pod wpływem alkoholu mężczyzna wtargnął na wybieg dla niedźwiedzi w warsza…

czytaj więcej

Wuhan zakazuje polowania oraz spożywania dzikich zwierząt

Władze chińskiego Wuhan poinformowały, że wydano zakaz handlu i konsumpcji dzikich gatunków zwierząt…

czytaj więcej

Pierwsze w historii zarzuty za znęcanie się koniem dorożkarskim w Krakowie

Dorożkarz Łukasz B. usłyszał zarzuty znęcania się nad koniem pracującym przy ciągnięciu dorożki w Kr…

czytaj więcej

Virginia: honorowy doktorat dla psiego terapeuty

8-letni Moose otrzymał honorowy doktorat medycyny weterynaryjnej na uniwersytecie Virginia Tech. W c…

czytaj więcej

Konie wróciły na trasę do Morskiego Oka

Transport konny do Morskiego Oka został wznowiony. Wytyczne Państwowego Powiatowego Inspektora Sanit…

czytaj więcej

Memy pomogły nosaczom. „Somsiad” górą!

Naukowcy, m.in. z polskiego Instytutu Ochrony Przyrody PAN, opublikowali w „Conservation Biology” ar…

czytaj więcej
Facebook
none