Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 1 złzamawiam

W lipcowo-sierpniowym numerze przeczytasz

czerwiec 02 2014

w_nastepnymLipcowo-sierpniowy numer ?Vege? dostarczy Wam mnóstwa wakacyjnych inspiracji kulinarnych, zdrowotnych, podróżniczych i modowych.

Porozmawiamy o ekoturystykach, czyli o formach podróżowania i zwiedzania, które w najmniejszym stopniu powodują degradacji środowiska, a mogą też przyczynić się do jego ochrony. Przyjrzymy się również polskim wyspom kulturowym, czyli ciekawym i cennym rodzimym atrakcjom turystycznym. Zabierzemy Was w długą podróż do Chin i doradzimy, które miejsce warto odwiedzić w tym pięknym kraju.

Sporo uwagi poświęcimy wakacyjnej kuchni, w tym wegańskiemu grillowaniu!

Poradzimy, jak dbać o skórę w lato oraz podyskutujemy o tym , czym jest moda ekologiczna i slow fasion, które uwzględniają wpływ procesu produkcyjnego na środowisko i ludzi w długim okresie.

Vegebrytką wakacyjnego numeru zostanie Pola Pospieszalska, niezwykle utalentowana polska piosenkarka, który tworzy w Wielkiej Brytanii. Pola jest weganką, wspiera działania Fundacji Viva! i prowadzi własną organizację, która zajmuje się ratowaniem bezdomnych psów m.in. z Rumunii i Tajlandii.

Zastanowimy się nad problemem delfinariów i ogrodów zoologicznych. Przyjrzymy się zwierzętom, które są w nich przetrzymywane i postaramy się odpowiedzieć na pytanie, czy tego typu miejsca spełniają jakąkolwiek funkcję edukacyjną.

Oprócz tego w numerze lipcowo-sierpniowym znajdziecie wiele ciekawych artykułów o ekologii, zwierzętach i sporcie oraz tradycyjnie, solidną porcję felietonów.

Zapraszamy do kiosków już na początku lipca!

none