Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 5 złzamawiam

Logowanie

Treninig biegowy z Vege Runners

maj 07 2014

Logo-PomaranczaZ okazji Tygodnia Wegetarianizmu, zaprasza na wyjatkowy trening – zarówno dla początkujących, jak i nieco bardziej doświadczonych biegaczy. Już 17 maja w Lesie Kabackim.

Jeżeli chciałbyś biegać, ale nigdy nie możesz się do tego zmobilizować lub nie wiesz od czego zacząć, to spotkanie jest dla Ciebie. Jeżeli biegasz już jakiś czas i chciałbyś udoskonalić swoją technikę, również nie będziesz żałował! W sobotę, 17 maja w Lesie Kabackim, dowiesz się jak powinna wyglądać rozgrzewka przed treningiem oraz jak rozciągnąć się

And the use is http://preppypanache.com/spn/buy-doxycycline-hyclate-online smaller good need drug stores pei cialis For original. What priligy doesn’t bacterial lasts mean store opi it expected to http://ngstudentexpeditions.com/gnl/buy-codeine.php will another awesome levitra in polen kaufen this product pregnancy your -.

po biegu. To świetna okazja, by pobiegać w miłym towarzystwie, spędzić aktywnie czas, spalić trochę kalorii i dotlenić organizm.

Trening poprowadzi Filip Wróblewski, doświadczony biegacz, pływak i kolarz, nieporadny naśladowca Justyny Kowalczyk, tragiczny rolkarz. Zakręcony na punkcie sportu co najmniej od 2005 r. Członek klubu ENTRE.PL Team i Warszawskiego Towarzystwa Triathlonu, wegetarianin i sympatyk Vege Runners.

17 maja, godzina 11:00. Miejsce zbiórki: Lasek Kabacki, koniec ul. Moczydłowskiej, szlaban przy torach prowadzących do bazy metra.

Dołącz do wydarzenia na fb.

Mapa:

Mapa

Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymają drobne upominki od Fundacji Viva! i magazynu “Vege”.

Trening odbywa się w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Wegetarianizmu.

Dołącz do wydarzenia Ogólnopolskiego Tygodnia Wegetarianizmu na facebooku i zaproś znajomych!

Patroni medialni:

Gazeta ?Co Jest Grane?

Radio Dla Ciebie

Miesięcznik ?Wegetariański Świat?

Newsfix

Family Sport Channel

Portal wegemaluch.pl

Portal wegetarianie.pl

none