Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 5 złzamawiam

Logowanie

Zrób to w Cieszynie!

kwiecień 18 2014

W czerwcu już po raz trzeci odbędzie się cieszyński festiwal MAKE IT YOURSELF. Magazyn “Vege” jest patronem medialnym imprezy!

? czy wiesz jak się gra w zośkę albo jak przerobić niepotrzebny sweter na torebkę?

? chcesz się wyróżnić niepowtarzalną biżuterią, do wykonania którego wykorzystasz to co zazwyczaj wyrzucasz do kosza?

? a może potrzebujesz zmian w swoim życiu? Chcesz poznać tajniki kuchni wegańskiej? Czujesz, że potrzebujesz informacji, jak lepiej się zorganizować swój czas. Chcesz się lepiej poznać?

Festiwal MAKE IT YOURSELF jest odpowiedzią na potrzebę twórczego i sprytnego wykorzystania Twojego czasu i rozwoju Twoich talentów.

Festiwal odbędzie się już po raz trzeci i obiecujemy, że podobnie jak w latach poprzednich, nie zabraknie interesujących warsztatów i ekscytujących imprez.

28-29 czerwca br. na cieszyńskim Rynku i w Domie Narodowym zostaną przeprowadzone WARSZTATY m. in. z wokalu, nauki szydełkowania, szycia i robótek na drutach, robienia biżuterii i dekoracji (szydełkowa, steampunkowa, recyklingowa, z drutu florystycznego), decoupage`u, footbag`u, neuroestetyki, wykonywania notesów, linorytu, granny square.

Warsztaty będą prowadzone w MAŁYCH GRUPACH (5-15 osobowych). Prowadzący warsztaty to ludzie w każdym wieku, dzięki czemu będzie można skorzystać z doświadczenia i wiedzy zarówno młodego pokolenia, jak i naszych babć i dziadków.

W ramach festiwalu na Rynku zostaną zorganizowane ZAJĘCIA DLA DZIECI, DARMOWA WYMIANA PRZEDMIOTÓW między uczestnikami (freeshop), DEGUSTACJA wegańskiego jedzenia (strefa wege) i herbaty.

Na Rynku powstanie również strefa organizacji pozarządowych i stoisko z rękodziełami, które zostały wykonane przez prowadzących warsztaty.

W trakcie festiwalowego AFTERPARTY w herbaciarni Laja zaśpiewa Katarzyna Duszkiewicz z akompaniamentem gitary.

Szczegółowe informacje dotyczące festiwalu można znaleźć na stronie www.miy.cieszyn.pl, jak i na naszym FB profilu https://www.facebook.com/miy.cieszyn.

Z miłości do tworzenia, z muzycznej eksplozji uczuć, z przyjaźni międzyludzkiej i radości dzielenia się rozbłysnęła idea: ?Odkryj talent, znajdź swoje miejsce na ziemi. Zrób to!?

Zrób coś dla siebie, zrób coś z niczego, czekamy właśnie na Ciebie!

MAKE IT YOURSELF!

Partnerami festiwalu są: COK Dom Narodowy (Cieszyn), Urząd Miasta Cieszyn, F.H.U. Dagrod (Cieszyn), Sklep Planeta Bio (Cieszyn), Hafty Polskie (Goleszów), Fundacja Viva! (Warszawa), Drukarnia Akant (Cieszyn), Creative Hobby (Radzionków).

Patronami medialnymi są: Magazyn “Vege”, Coricamo, OX.pl, haloCieszyn, Gazeta Codzienna.

LOGO_KOLOR

none