[wppb-login]

Gala Magazynu VEGE już po raz trzeci!

admin
Maj08/ 2013

Już w poniedziałek 13 maja, o godz. 17.30, w Księgarni Traffic Club w Warszawie odbędzie się uroczysta Gala Miesięcznika ?Vege?, którego wydawcą jest Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt ? Viva! Galę poprowadzi znany wegetarianin i miłośnik zwierząt ? Michał Piróg.

Po raz trzeci zostaną przyznane Symbole V – znaki nadawane przez Fundację Viva! oraz miesięcznik ?Vege? dystrybutorom i producentom produktów oraz usług przyjaznych środowisku i zwierzętom. W programie gali przewidziane jest również wręczenie statuetki Fundacji Viva za promocję wegetarianizmu w 2012 roku.

Gościem specjalnym będzie najsłynniejszy na świecie strongman-weganin Patric Baboumian!

Jednym z najważniejszych celów Fundacji Viva jest promowanie alternatywnego sposobu życia opartego na poszanowaniu zwierząt i środowiska naturalnego. Fundacja stara się docierać do jak najszerszego odbiorcy, pokazując ciekawe aspekty życia wege, pokazując możliwości zamiast ograniczeń. Prezentujemy ciekawe sylwetki wegetarian i wegan, którzy odnoszą sukcesy na arenie sportu, sztuki, polityki czy nauki.

Taką osobą jest Patric Baboumian, sportowiec-weganin, jeden z najsilniejszych ludzi na świecie, który odwiedzi Polskę po raz pierwszy.

Fundacja Viva wydaje magazyn ?Vege?, który od 2011 roku przyznaje Znaki V dla produktów i usług przyjaznych roślinożercom. Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że znak V został przyjęty bardzo ciepło zarówno przez konsumentów, jak i przez firmy wykorzystujące to oznakowanie. Nasze hasło ?Odnajdźmy się na sklepowych półkach? sprawdziło się w 100 proc., gdyż znak ułatwił życie nie tylko osobom niejedzącym mięsa z powodów etycznych, ale również tym, którzy rezygnują z niego z przyczyn zdrowotnych lub… religijnych!

Bycie wege jest modne, przyjazne i ?na czasie?. Dlatego co roku statuetkę magazynu ?Vege? otrzymuje inicjatywa, która w szczególny sposób przyczynia się do rozpowszechniania pozytywnego wizerunku wegan i wegetarian. W tym roku nagrodą został wyróżniony Klub VegeRunners, który już od lat promuje wegetarianizm wśród sportowców i sport wśród wegetarian!

Gala Odbędzie się 13 maja (poniedziałek), o godz. 17.30, na III p. Księgarni Traffic Club, na ul. Brackiej 25 w Warszawie.

Galę poprowadzi Michał Piróg, znany wegetarianin, miłośnik zwierząt i działacz na ich rzecz.

Serdecznie wszystkich zapraszamy! Wstęp otwarty.

 

Kontakt do koordynatora wydarzenia:

Magdalena Buszko

m.buszko@vege.com.pl

tel. 22 828 43 29

tel. +48 506-357-299

 

 

 

Featured
Matki Matkom: Karolina Rynek wegańskich serów powiększy się o 300 proc. Boliwia: pierwszy wegański sklep "mięsny" z tradycyjnymi potrawami Eksperci: ograniczmy czerwone mięso! Wegańskie Chiny – czy to realne? Podejmij beznabiałowy challenge!

Matki Matkom: Karolina

Oto jedna z wielu historii opublikowanych na profilu kampanii Białe kłamstwa w ramach projektu #Matk…

czytaj więcej

Rynek wegańskich serów powiększy się o 300 proc.

Przewiduje się, że wegański przemysł serowy wzrośnie o ponad 300 proc. do 2030 roku.

Nic dziwnego…

czytaj więcej

Boliwia: pierwszy wegański sklep "mięsny" z tradycyjnymi potrawami

W Santa Cruz w Boliwii otwarto niedawno pierwszy wegański sklep „mięsny”, połączony z restauracją se…

czytaj więcej

Eksperci: ograniczmy czerwone mięso!

American Cancer Society wzywa do ograniczenia czerwonego i przetworzonego mięsa.

Opublikowane ost…

czytaj więcej

Wegańskie Chiny – czy to realne?

O tym, że wystąpieniu pandemii COVID-19 „pomogły” tzw. mokre targi, na których sprzedawane są zwierz…

czytaj więcej

Podejmij beznabiałowy challenge!

Badania wykazują, że trzy porcje mleka dziennie mogą zwiększyć ryzyko raka piersi nawet o 80 proc., …

czytaj więcej
Facebook
none