Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 5 złzamawiam

Logowanie

Rozstrzygnięcie wakcyjnego konkursu Magazynu Vege i Wydawnictwa ILLUMINATIO

sierpień 20 2012

Z ogromną przyjemnością możemy napisać, że wakacyjny konkurs, którego tematem przewodnim było podróżowanie ze zwierzakiem cieszył się ogromna popularnością! Okazuje się, że nasi Czytelnicy oraz przyjaciele naszych Czytelników tłumnie ruszyli na wakacje zabierając w dalsze i bliższe podróże swoich czworonożnych przyjaciół!

Konkursie do wygrania są 3 książki ufundowane przez Wydawnictwo  ILLUMINATIO: “Misja na czterech łapach” autorstwa W. Bruce Camerona. W sumie od 31 lipca do minionego piątku – 17 sierpnia 42 osoby przysłały do nas łącznie 86 zdjęć. Dziś rozstrzygnięcie konkursu. Zgodnie z ogłoszonymi zasadami:

  • na konkurs można było przysłać od 1 do 3 zdjęć;
  • motywem przewodnim była podróż ze zwierzakiem;
  • wygrywają 3 zdjęcia, które otrzymały najwięcej “lajków”;
  • oczywiście nagrodę można wygrać tylko jedną;
  • nie sumowaliśmy “lajków” za kilka zdjęć, liczyły się tylko kciuki pod danym zdjęciem;
  • Stan “lajków” został policzony 20 sierpnia o godz. 13.00. Po tym czasie nawet jeśli pojawią się nowe kciuki, będą traktowane jako znaczniki poza konkursem.

Niniejszym ogłaszamy:

Miejsce I i 170 “lajków”otrzymuje Barbara K za zdjęcie swojego pupila Maxa, który w dalsze podróże musi udawać się w specjalnym wózeczku:

Miejsce II i 117 “lajków” otrzymuje Alicja S. która wybrała się ze swoimi zwierzętami w podróż koleją:

Miejsce III i 102 “lajki” otrzymuje Natalia, która zabrała swojego Husky w podróż rowerem:

 

 

 

 

 

Zwycięzców bardzo prosimy o kontakt z naszą Redakcją w celu ustalenia szczegółów dotyczących wysłania książek. Czekamy na maile od Zwycięzców: odpowiedz@vege.com.pl

A wszystkim Uczestnikom serdecznie gratulujemy wspaniałych, czworonogich Przyjaciół i tego, że Wy jesteście Przyjaciółmi dla nich!

none