Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 5 złzamawiam

Logowanie

Konkurs Wakacyjny Magazynu VEGE i Wydawnictwa ILLUMINATIO! Zapraszamy :)

lipiec 31 2012

Dziś ostatni dzień lipca… jakże upalny i przyjemny 🙂 Przed nami jeszcze miesiąc laby. Ale czym byłoby słodkie lenistwo bez naszego ukochanego czworonoga, oraz bez dobrej lektury?

Razem z Wydawnictwem ILLUMINATIO zapraszamy do zabawy. Nadsyłajcie do nas zdjęcia jak podróżujecie na wakacje ze swoim psim, kocim lub innym podopiecznym. Zdjęcia mogą być wykonane dowolną techniką i dowolnym sprzętem. Grunt aby było wiadomo, że jesteście razem w podróży 🙂

Wszystkie zdjęcia zamieścimy w specjalnej galerii na fanpage’u na profilu FB Magazynu VEGE. Autorzy trzech zdjęć, które otrzymają od naszych Czytelników najwięcej “lajków” wygrają trzy fantastyczne książki:

Misja na czterech łapach autorstwa W. Bruce Camerona

Zdjęcia można nadsyłać do nas przez cały czas trwania konkursu, czyli do 20 sierpnia 2012 r. Jednak im szybciej wyślecie do nas fotki, tym większa szansa na uzbieranie “lajków”.

Zdjęcia nadsyłajcie na adres odpowiedz@vege.com.pl. Jeden autor/autorka może nadesłać do 3 zdjęć, które wezmą udział w konkursie. Zwiększacie sobie tym samym szansę na zebranie “lajków”  jednak obowiązują dwie zasady:

1/ “lajków” nie sumujemy

2/ jeden autor(ka) może wygrać tylko jedną książkę!

Zapraszamy do zabawy 😉

——————————-
Wydawnictwo ILLUMINATIO

Misja na czterech łapach

Wszystkie psy idą do Nieba? chyba że mają
niedokończone sprawy, tu na Ziemi. A niektóre z nich mają też do spełnienia ważną misję

Nie tylko koty mogą żyć po kilka razy. Główny bohater książki ? Bailey ? to uroczy psiak, który po serii niefortunnych zdarzeń odchodzi z tego świata. Ku swemu zdziwieniu odradza się ponownie, by trafi

w ręce ośmioletniego chłopca imieniem Ethan. Wkrótce stają się nierozłącznymi przyjaciółmi a Bailey dożywa szczęśliwej starości u boku chłopca w poczuciu, że spełnił swoją misję.

To jednak dopiero początek jego historii, ponieważ Bailey przychodzi na świat ponownie w kolejnym wcieleniu. Czy uda mu się wreszcie odkryć, jaki jest cel jego życiowej misji?

Ta wspaniała powieść o nierozerwalnej przyjaźni łączącej człowieka i psa z pewnością trafi do serc wszystkich czytelników, którzy mają lub mieli kiedyś ukochanego psa.

Ilość stron: 304
Format: A5
Oprawa: miękka ze skrzydełkami

 

none