[wppb-login]

Serwis ekotarg.pl zmienia swoje oblicze.

admin
Czerwiec05/ 2012

Mniej niż rok czasu w sieci a już zdążył ulepszyć swoje działanie. Mowa o serwisie ekotarg.pl, który w odpowiedzi na zapotrzebowanie i wciąż rosnącą liczbę czytelników wprowadził nową wersję serwisu.

Co nowego na www.ekotarg.pl?

Tablica ogłoszeń ? dodawanie informacji w poszukiwaniu zdrowych rozwiązań: oddam/sprzedam/kupię. Tablica ogłoszeń została przygotowana z myślą o promocji zdrowych rozwiązań. Jest duża ilość osób przygotowująca np. zdrowe przetwory, które mogła by wysprzedać a nie mają one możliwości poinformowania o tym fakcie. Są mali eko przedsiębiorcy, poszukujący nowych klientów. Tablica ma odpowiedzieć na takie i inne zapotrzebowania. Tematem ogłoszenia może być wszystko: książka, miód, warzywa, wózek czy telewizor. Ogłoszenie może dodać każdy!

Prezentacja eko produktów ? redakcja, chcąc wyróżnić producentów zdrowych produktów, prezentuje je regularnie na stronie serwisu, umożliwiając czytelnikom natychmiastowy kontakt z producentem, bądź sklepem.

Prezentacja produktów posiadających ekologiczny certyfikat ? ma umożliwić promocję produktów certyfikowanych oraz jej zadaniem jest także zaznajomienie czytelników o istniejących certyfikatach.

Forum ekotarg.pl ? jest to miejsce na dowolne dyskusje nie tylko o zdrowym stylu życia ale i o codzienności, problemach i rozrywkach.

Serwis ekotarg.pl poza wprowadzeniem nowych funkcjonalności, poszerza stale grono ekspertów, z którymi współpracuje, a także angażuje się w ekologiczne inicjatywy. Najnowszą dzieciną, która stanowi nowość na ekotarg.pl jest temat ciąży, a co się tym wiąże ? naturalnego porodu. Natomiast, co do inicjatyw jakie wspiera, promuje świeży projekt ?Wrocław Na Zdrowie? ? jarmarki ekologiczne, odbywające się regularnie, w każdą ostatnią sobotę miesiąca na Gądowie we Wrocławiu.

Featured
Szczury laboratoryjne uratowane! Przeczytasz w numerze 3/2021: Roślinne mięso coraz popularniejsze w Polsce Samotność na fermie Naturalne sprzątanie bez tajemnic Jeśli kochasz, puść wolno

Szczury laboratoryjne uratowane!

Ponad 1300 szczurów nie zostanie wykorzystanych w źle zaplanowanym doświadczeniu na zwierzętach za o…

czytaj więcej

Przeczytasz w numerze 3/2021:

Nowy numer już w sprzedaży! Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy!

SŁOWO O RÓWNOŚCI – felieton re…

czytaj więcej

Roślinne mięso coraz popularniejsze w Polsce

Roślinny zamiennik mięsa zaczął być często kupowanym produktem na polskim rynku. Vegeburgera jest te…

czytaj więcej

Samotność na fermie

Wiele lat temu umówiłem się ze znajomą hodowczynią z rodzinnego miasteczka, żeby któregoś dnia pokaz…

czytaj więcej

Naturalne sprzątanie bez tajemnic

„Wiosna, ach to ty!” – refren tej piosenki oznacza, że przyroda budzi się do życia, oraz… że zbliża …

czytaj więcej

Jeśli kochasz, puść wolno

Przedstawiamy fragment wideosłuchowiska edukacyjnego dla najmłodszych o naszym przywiązaniu do zwier…

czytaj więcej
Facebook
none