[wppb-login]

Serwis ekotarg.pl zmienia swoje oblicze.

admin
Czerwiec05/ 2012

Mniej niż rok czasu w sieci a już zdążył ulepszyć swoje działanie. Mowa o serwisie ekotarg.pl, który w odpowiedzi na zapotrzebowanie i wciąż rosnącą liczbę czytelników wprowadził nową wersję serwisu.

Co nowego na www.ekotarg.pl?

Tablica ogłoszeń ? dodawanie informacji w poszukiwaniu zdrowych rozwiązań: oddam/sprzedam/kupię. Tablica ogłoszeń została przygotowana z myślą o promocji zdrowych rozwiązań. Jest duża ilość osób przygotowująca np. zdrowe przetwory, które mogła by wysprzedać a nie mają one możliwości poinformowania o tym fakcie. Są mali eko przedsiębiorcy, poszukujący nowych klientów. Tablica ma odpowiedzieć na takie i inne zapotrzebowania. Tematem ogłoszenia może być wszystko: książka, miód, warzywa, wózek czy telewizor. Ogłoszenie może dodać każdy!

Prezentacja eko produktów ? redakcja, chcąc wyróżnić producentów zdrowych produktów, prezentuje je regularnie na stronie serwisu, umożliwiając czytelnikom natychmiastowy kontakt z producentem, bądź sklepem.

Prezentacja produktów posiadających ekologiczny certyfikat ? ma umożliwić promocję produktów certyfikowanych oraz jej zadaniem jest także zaznajomienie czytelników o istniejących certyfikatach.

Forum ekotarg.pl ? jest to miejsce na dowolne dyskusje nie tylko o zdrowym stylu życia ale i o codzienności, problemach i rozrywkach.

Serwis ekotarg.pl poza wprowadzeniem nowych funkcjonalności, poszerza stale grono ekspertów, z którymi współpracuje, a także angażuje się w ekologiczne inicjatywy. Najnowszą dzieciną, która stanowi nowość na ekotarg.pl jest temat ciąży, a co się tym wiąże ? naturalnego porodu. Natomiast, co do inicjatyw jakie wspiera, promuje świeży projekt ?Wrocław Na Zdrowie? ? jarmarki ekologiczne, odbywające się regularnie, w każdą ostatnią sobotę miesiąca na Gądowie we Wrocławiu.

Featured
Fiakrzy z Morskiego Oka skazani za znęcanie nad końmi Czy państwo poradzi sobie z ratowaniem zwierząt? 10. Urodziny Vege Kto się boi wegeburgera? [VEGE premium] Nowe wegańskie "ryby" i "owoce morza". UK roślinnieje Izrael przeciwko futrom

Fiakrzy z Morskiego Oka skazani za znęcanie nad końmi

To pierwszy taki wyrok w sprawie koni z Morskiego Oka. 2 mężczyzn zostało prawomocnie skazanych za z…

czytaj więcej

Czy państwo poradzi sobie z ratowaniem zwierząt?

Te zwierzęta umarłyby w męczarniach gdyby nie pomoc organizacji. Czy państwowa służba będzie w stani…

czytaj więcej

10. Urodziny Vege

Magazyn Vege kończy 10 lat!
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji!
[Pobierz darmow…

czytaj więcej

Kto się boi wegeburgera? [VEGE premium]

Jedliście ostatnio wegańskiego burgera? A może pasztet z ciecierzycy? Pijecie rano kawę z mlekiem so…

czytaj więcej

Nowe wegańskie "ryby" i "owoce morza". UK roślinnieje

Firma Vegan Finest Foods ogłosiła stworzenie nowej linii pod marką Vegan ZeaStar.

Od początku paź…

czytaj więcej

Izrael przeciwko futrom

Wykorzystywanie futer i skór w modzie jest niemoralne – mówi izraelska minister ochrony środowiska.

czytaj więcej
Facebook
none