[wppb-login]

Serwis ekotarg.pl zmienia swoje oblicze.

admin
Czerwiec05/ 2012

Mniej niż rok czasu w sieci a już zdążył ulepszyć swoje działanie. Mowa o serwisie ekotarg.pl, który w odpowiedzi na zapotrzebowanie i wciąż rosnącą liczbę czytelników wprowadził nową wersję serwisu.

Co nowego na www.ekotarg.pl?

Tablica ogłoszeń ? dodawanie informacji w poszukiwaniu zdrowych rozwiązań: oddam/sprzedam/kupię. Tablica ogłoszeń została przygotowana z myślą o promocji zdrowych rozwiązań. Jest duża ilość osób przygotowująca np. zdrowe przetwory, które mogła by wysprzedać a nie mają one możliwości poinformowania o tym fakcie. Są mali eko przedsiębiorcy, poszukujący nowych klientów. Tablica ma odpowiedzieć na takie i inne zapotrzebowania. Tematem ogłoszenia może być wszystko: książka, miód, warzywa, wózek czy telewizor. Ogłoszenie może dodać każdy!

Prezentacja eko produktów ? redakcja, chcąc wyróżnić producentów zdrowych produktów, prezentuje je regularnie na stronie serwisu, umożliwiając czytelnikom natychmiastowy kontakt z producentem, bądź sklepem.

Prezentacja produktów posiadających ekologiczny certyfikat ? ma umożliwić promocję produktów certyfikowanych oraz jej zadaniem jest także zaznajomienie czytelników o istniejących certyfikatach.

Forum ekotarg.pl ? jest to miejsce na dowolne dyskusje nie tylko o zdrowym stylu życia ale i o codzienności, problemach i rozrywkach.

Serwis ekotarg.pl poza wprowadzeniem nowych funkcjonalności, poszerza stale grono ekspertów, z którymi współpracuje, a także angażuje się w ekologiczne inicjatywy. Najnowszą dzieciną, która stanowi nowość na ekotarg.pl jest temat ciąży, a co się tym wiąże ? naturalnego porodu. Natomiast, co do inicjatyw jakie wspiera, promuje świeży projekt ?Wrocław Na Zdrowie? ? jarmarki ekologiczne, odbywające się regularnie, w każdą ostatnią sobotę miesiąca na Gądowie we Wrocławiu.

Featured
Ekskluzywna restauracja przechodzi (prawie!) na weganizm Europa może przemówić głosem zwierząt! Podpisz petycję! Polska pustynnieje z dnia na dzień Przeczytasz w numerze 6/2021 W głębi lasu W stronę Włoch

Ekskluzywna restauracja przechodzi (prawie!) na weganizm

Ekskluzywna restauracja Eleven Madison Park w Nowym Jorku po zamknięciu z powodu pandemii koronawiru…

czytaj więcej

Europa może przemówić głosem zwierząt! Podpisz petycję!

Organizacje działające na rzecz praw zwierząt w UE domagają się, by w strukturach unijnych mogło fun…

czytaj więcej

Polska pustynnieje z dnia na dzień

Obecna epoka nazywana jest antropocenem, czyli czasem radykalnych zmian w środowisku naturalnym spow…

czytaj więcej

Przeczytasz w numerze 6/2021

Nowy numer już w sprzedaży! Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy:
na temat
PRAWO DO BREDNI – Praw…

czytaj więcej

W głębi lasu

Las jest bardzo ważnym archetypem w kulturze, o czym możemy się przekonać, analizując podania i baśn…

czytaj więcej

W stronę Włoch

Nie wiemy, kiedy uda nam się wrócić w nasze ulubione wakacyjne rejony. Spróbujmy ich jednak posmakow…

czytaj więcej
Facebook
none