[wppb-login]

Serwis ekotarg.pl zmienia swoje oblicze.

admin
Czerwiec05/ 2012

Mniej niż rok czasu w sieci a już zdążył ulepszyć swoje działanie. Mowa o serwisie ekotarg.pl, który w odpowiedzi na zapotrzebowanie i wciąż rosnącą liczbę czytelników wprowadził nową wersję serwisu.

Co nowego na www.ekotarg.pl?

Tablica ogłoszeń ? dodawanie informacji w poszukiwaniu zdrowych rozwiązań: oddam/sprzedam/kupię. Tablica ogłoszeń została przygotowana z myślą o promocji zdrowych rozwiązań. Jest duża ilość osób przygotowująca np. zdrowe przetwory, które mogła by wysprzedać a nie mają one możliwości poinformowania o tym fakcie. Są mali eko przedsiębiorcy, poszukujący nowych klientów. Tablica ma odpowiedzieć na takie i inne zapotrzebowania. Tematem ogłoszenia może być wszystko: książka, miód, warzywa, wózek czy telewizor. Ogłoszenie może dodać każdy!

Prezentacja eko produktów ? redakcja, chcąc wyróżnić producentów zdrowych produktów, prezentuje je regularnie na stronie serwisu, umożliwiając czytelnikom natychmiastowy kontakt z producentem, bądź sklepem.

Prezentacja produktów posiadających ekologiczny certyfikat ? ma umożliwić promocję produktów certyfikowanych oraz jej zadaniem jest także zaznajomienie czytelników o istniejących certyfikatach.

Forum ekotarg.pl ? jest to miejsce na dowolne dyskusje nie tylko o zdrowym stylu życia ale i o codzienności, problemach i rozrywkach.

Serwis ekotarg.pl poza wprowadzeniem nowych funkcjonalności, poszerza stale grono ekspertów, z którymi współpracuje, a także angażuje się w ekologiczne inicjatywy. Najnowszą dzieciną, która stanowi nowość na ekotarg.pl jest temat ciąży, a co się tym wiąże ? naturalnego porodu. Natomiast, co do inicjatyw jakie wspiera, promuje świeży projekt ?Wrocław Na Zdrowie? ? jarmarki ekologiczne, odbywające się regularnie, w każdą ostatnią sobotę miesiąca na Gądowie we Wrocławiu.

Komentarze

Featured
Czemu robimy to warszawskim misiom? Komentarze ekspertów Wuhan zakazuje polowania oraz spożywania dzikich zwierząt Pierwsze w historii zarzuty za znęcanie się koniem dorożkarskim w Krakowie Virginia: honorowy doktorat dla psiego terapeuty Konie wróciły na trasę do Morskiego Oka Memy pomogły nosaczom. „Somsiad” górą!

Czemu robimy to warszawskim misiom? Komentarze ekspertów

W czwartek 21 maja będący pod wpływem alkoholu mężczyzna wtargnął na wybieg dla niedźwiedzi w warsza…

czytaj więcej

Wuhan zakazuje polowania oraz spożywania dzikich zwierząt

Władze chińskiego Wuhan poinformowały, że wydano zakaz handlu i konsumpcji dzikich gatunków zwierząt…

czytaj więcej

Pierwsze w historii zarzuty za znęcanie się koniem dorożkarskim w Krakowie

Dorożkarz Łukasz B. usłyszał zarzuty znęcania się nad koniem pracującym przy ciągnięciu dorożki w Kr…

czytaj więcej

Virginia: honorowy doktorat dla psiego terapeuty

8-letni Moose otrzymał honorowy doktorat medycyny weterynaryjnej na uniwersytecie Virginia Tech. W c…

czytaj więcej

Konie wróciły na trasę do Morskiego Oka

Transport konny do Morskiego Oka został wznowiony. Wytyczne Państwowego Powiatowego Inspektora Sanit…

czytaj więcej

Memy pomogły nosaczom. „Somsiad” górą!

Naukowcy, m.in. z polskiego Instytutu Ochrony Przyrody PAN, opublikowali w „Conservation Biology” ar…

czytaj więcej
Facebook
none