Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 1 złzamawiam

Bio-krem czyli jak zrobić ekologiczny kosmetyk w domu?

luty 27 2012

Każdy chce żyć zdrowo i ekologicznie. Producenci wiedząc o tym nęcą nas kolorowymi reklamami zapewniającymi, że ich produkt jest 100% eko, bio, light… Jednak coraz częściej przekonujemy się, że najzdrowsze jest to co sami przygotujemy. I nie dotyczy to tylko żywności. Coraz modniejsze jest produkowanie własnych kosmetyków w domowym zaciszu. VEGE jest przekonane, że jest to moda na zdrowie, dlatego serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach BIO-KREM.

W listopadzie 2011, we Wrocławiu odbył się wykład ?Kobieta w stylu EKO?. Organizator spotkania ekotarg.pl ? Życie w Zdrowym Stylu zaprosił uczestników na pierwsze spotkanie z cyklu ?Życie w stylu EKO?. Na wykładach o składzie kosmetyków i menstruacji w wersji Eko zjawiły się tłumy, a dla licznie zgromadzonych Pań trzeba było dostawiać krzesła.

Spotkanie ?Kobieta w stylu EKO? było teorią wprowadzającą w tajniki ?Domowego SPA?

Dnia 17 marca 2012, we Wrocławiu, odbędzie się część II ? praktyczna. Warsztat BiO-KREM – czyli jak zrobić ekologiczny kosmetyk w domu poświęcony będzie: sposobom na przygotowanie domowego kosmetyku, dowiemy się gdzie kupować surowce do domowej produkcji kosmetyków, porównamy czym różnią się kosmetyki naturalne od tych z drogerii?

I dowiemy się dlaczego warto samodzielnie robić kosmetyki? A z warsztatu, każdy uczestnik wyjdzie z własnoręcznie zrobionym kremem i tonikiem.

Warsztat BiO KREM poprowadzi Ewa Sroka ze Skinphilosophy

Zapisy na warsztaty możliwe są na stronie głównego organizatora EKOTARG 

Serwis ekotarg.pl to serwis skierowany do osób dbających o zdrowie, środowisko. Wszelkie działania kolektywu budującego i redagującego serwis, mają na celu zwiększenie ludzkiej świadomości na tematy otaczającego nas środowiska. Staramy się otwierać ludzkie umysły na nowe życie w stylu Eko, rozwiązania dbania o własne ciało, zdrowie, żywienie oraz przedstawiamy zdrowy styl życia.
Promując regionalnych producentów, serwis stworzył lokalizator ekoproducentów.

none