[wppb-login]

Ruszył lokalizator ekoproducentów

admin
Październik11/ 2011

 

Czy zastanawiacie się czasem nad zakupem prawdziwych niepryskanych warzyw lub naturalnych kosmetyków? Chętnie skorzystalibyście z oferty eko-sklepów, ale nie wiecie gdzie je znaleźć w Waszej okolicy? Teraz to proste! Na początku sierpnia br. w sieci pojawił się serwis ekotarg.pl, który jest lokalizatorem ekologicznych producentów. Wśród wielu kategorii takich jak: eko sklepy, eko producenci, eko restauracje, eko turystyka użytkownik serwisu ma możliwość zlokalizowania na mapie Polski eko producenta, znajdującego się w niedalekiej od siebie odległości.

Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga logowania. Wyszukiwarka działa na podstawie wyboru własnego województwa, możliwe jest także szukanie po słowach kluczowych.

Ideą twórców ekotarg.pl było ułatwienie życia wszystkim tym, którzy dbają o to, co jedzą i zaopatrują się tylko u producentów naturalnie wytwarzających swoje produkty.  Zdarza się przecież, że zmieniamy miejsce zamieszkania, że wyjeżdżamy na długie urlopy, czy też nasze chęci zaopatrywania się w eko produkty stają się coraz bardziej zróżnicowane. Gdzie więc szukać takiego dostawcy blisko mojego miejsca pobytu? Rozwiązaniem takich zagadek ale także oszczędnością czasu ma być właśnie serwis www.ekotarg.pl.

Serwis ekotarg.pl, stworzony został z myślą o zdrowiu nas wszystkich ? ludzi dorosłych i dzieci. Pokazuje i chroni to, co dobre i naturalne, poleca to, co wyhodowane i wyprodukowane w harmonii z naturą, w naszych polskich sadach i na polach, w ekologicznych gospodarstwach, w czystych rejonach, pełnych zieleni i życiodajnej energii. Portal podąża, wytyczoną drogą do celu jakim jest zdrowie obecnych i przyszłych pokoleń. Szuka polskiej, nieprzetworzonej żywności, producentów naturalnych kosmetyków, środków czystości, ubrań i wszystkich innych dostępnych na rynku eko produktów. Przeciera szlaki zielonej turystyki i rekreacji. Konsultuje trudne pytania ze specjalistami wszystkich dziedzin, aby dzielić się wiedzą i odpowiedziami na trudne, często pomijane pytania.

Każdego dnia poszukuje  nowych eko partnerów: indywidualnych, małych producentów, sadowników, rolników, plantatorów, a także większych firm, które zgodnie z zasadami zdrowia i ekologii wytwarzają różne produkty.

Celem  serwisu jest łączenie różnych  firm, a także producentów indywidualnych z całego kraju oferujących zdrowe, ekologiczne produkty z osobami indywidualnymi, zainteresowanymi nabyciem takich produktów.

Misja, która przyświeca portalowi ekotarg.pl to propagowanie zdrowego sposobu odżywiania i życia w zgodzie z naturą. Redakcja ma świadomość, że działania odniosą pożądany efekt tylko wtedy, gdy każdy kto popiera  inicjatywę ekotargu będzie dalej przekazywał wiedzę o zdrowym odżywianiu i zasadach ekologicznego życia. Redakcja serwisu dzieli się skarbem jakim jest mądrość i wiedza ze swoimi najbliższymi ? Rodziną i Przyjaciółmi ? rozmawiają ze sobą i polecają sobie zdrowe produkty.

Serwis ekotarg.pl zaprasza do dodawania się do bazy wyszukiwarki eko partnerów: producentów, właścicieli restauracji, domów agroturystycznych. Rejestracja  możliwa  jest na stronie  http://ekotarg.pl/rejestracja,  jest prosta i trwa kilka minut.

 

 

Tagi:
Featured
Zakwasownia stawia zniżki dla prenumeratorów Vege! Ruszaj na zakupy! Dieta i miłość idą w parze! Znamienne wyniki badań UK: Zostań roślinożercą i zgarnij 50 tys. funtów! Mrozy zagrażają zwierzętom. Nie bądź obojętny! Kim Kardashian wkracza w 2021 na diecie roślinnej. Beyond Meat: Tysiące ludzi chcą wypróbować dietę roślinną w styczniu

Zakwasownia stawia zniżki dla prenumeratorów Vege! Ruszaj na zakupy!

Prenumerujesz cyfrowo Magazyn Vege? To świetnie! Mamy dla Ciebie prezent od Zakwasowni – zniżkę na z…

czytaj więcej

Dieta i miłość idą w parze! Znamienne wyniki badań

Jeśli jesteście weganseksualni, to informujemy, że ponad połowa wegan w Wielkiej Brytanii podziela W…

czytaj więcej

UK: Zostań roślinożercą i zgarnij 50 tys. funtów!

Czy jeśli ktoś nie przeszedł dotąd na weganizm z powodu troski o zwierzęta, środowisko lub własne zd…

czytaj więcej

Mrozy zagrażają zwierzętom. Nie bądź obojętny!

Mrozy są śmiertelnym zagrożeniem dla zwierząt – alarmują fundacje prozwierzęce. I apelują, by staran…

czytaj więcej

Kim Kardashian wkracza w 2021 na diecie roślinnej. Beyond Meat:

Kim Kardashian West postanowiła na dobry początek 2021 roku zadbać ze szczególną troską o ciało i um…

czytaj więcej

Tysiące ludzi chcą wypróbować dietę roślinną w styczniu

Aż pół miliona osób zadeklarowało udział w Veganuary, czyli wyzwaniu polegającym na rozpoczęciu roku…

czytaj więcej
Facebook
none