[wppb-login]

Ruszył lokalizator ekoproducentów

admin
październik11/ 2011

 

Czy zastanawiacie się czasem nad zakupem prawdziwych niepryskanych warzyw lub naturalnych kosmetyków? Chętnie skorzystalibyście z oferty eko-sklepów, ale nie wiecie gdzie je znaleźć w Waszej okolicy? Teraz to proste! Na początku sierpnia br. w sieci pojawił się serwis ekotarg.pl, który jest lokalizatorem ekologicznych producentów. Wśród wielu kategorii takich jak: eko sklepy, eko producenci, eko restauracje, eko turystyka użytkownik serwisu ma możliwość zlokalizowania na mapie Polski eko producenta, znajdującego się w niedalekiej od siebie odległości.

Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga logowania. Wyszukiwarka działa na podstawie wyboru własnego województwa, możliwe jest także szukanie po słowach kluczowych.

Ideą twórców ekotarg.pl było ułatwienie życia wszystkim tym, którzy dbają o to, co jedzą i zaopatrują się tylko u producentów naturalnie wytwarzających swoje produkty.  Zdarza się przecież, że zmieniamy miejsce zamieszkania, że wyjeżdżamy na długie urlopy, czy też nasze chęci zaopatrywania się w eko produkty stają się coraz bardziej zróżnicowane. Gdzie więc szukać takiego dostawcy blisko mojego miejsca pobytu? Rozwiązaniem takich zagadek ale także oszczędnością czasu ma być właśnie serwis www.ekotarg.pl.

Serwis ekotarg.pl, stworzony został z myślą o zdrowiu nas wszystkich ? ludzi dorosłych i dzieci. Pokazuje i chroni to, co dobre i naturalne, poleca to, co wyhodowane i wyprodukowane w harmonii z naturą, w naszych polskich sadach i na polach, w ekologicznych gospodarstwach, w czystych rejonach, pełnych zieleni i życiodajnej energii. Portal podąża, wytyczoną drogą do celu jakim jest zdrowie obecnych i przyszłych pokoleń. Szuka polskiej, nieprzetworzonej żywności, producentów naturalnych kosmetyków, środków czystości, ubrań i wszystkich innych dostępnych na rynku eko produktów. Przeciera szlaki zielonej turystyki i rekreacji. Konsultuje trudne pytania ze specjalistami wszystkich dziedzin, aby dzielić się wiedzą i odpowiedziami na trudne, często pomijane pytania.

Każdego dnia poszukuje  nowych eko partnerów: indywidualnych, małych producentów, sadowników, rolników, plantatorów, a także większych firm, które zgodnie z zasadami zdrowia i ekologii wytwarzają różne produkty.

Celem  serwisu jest łączenie różnych  firm, a także producentów indywidualnych z całego kraju oferujących zdrowe, ekologiczne produkty z osobami indywidualnymi, zainteresowanymi nabyciem takich produktów.

Misja, która przyświeca portalowi ekotarg.pl to propagowanie zdrowego sposobu odżywiania i życia w zgodzie z naturą. Redakcja ma świadomość, że działania odniosą pożądany efekt tylko wtedy, gdy każdy kto popiera  inicjatywę ekotargu będzie dalej przekazywał wiedzę o zdrowym odżywianiu i zasadach ekologicznego życia. Redakcja serwisu dzieli się skarbem jakim jest mądrość i wiedza ze swoimi najbliższymi ? Rodziną i Przyjaciółmi ? rozmawiają ze sobą i polecają sobie zdrowe produkty.

Serwis ekotarg.pl zaprasza do dodawania się do bazy wyszukiwarki eko partnerów: producentów, właścicieli restauracji, domów agroturystycznych. Rejestracja  możliwa  jest na stronie  http://ekotarg.pl/rejestracja,  jest prosta i trwa kilka minut.

 

 

Tagi:
Featured
Polscy żeglarze uratowali delfina zaplątanego w sieć rybacką Dzieje się: roślinna dieta dla masowego konsumenta Birdlife: co 5. gatunek ptaków w Europie zagrożony Raport: w Polsce rośnie sprzedaż roślinnych zamienników, spada sprzedaż mięsa Koniec z zarabianiem na negowaniu zmian klimatu! Raport Compassion Polska w Światowy Dzień Ośmiornicy

Polscy żeglarze uratowali delfina zaplątanego w sieć rybacką

Jak donoszą media, załoga polskiego jachtu „Pszczółka” pomogła delfinowi zaplątanemu w sieć rybacką …

czytaj więcej

Dzieje się: roślinna dieta dla masowego konsumenta

Spełnia się sen wielu wegan: podczas konferencji Plant-Powered Perspectives analityczka z firmy Mint…

czytaj więcej

Birdlife: co 5. gatunek ptaków w Europie zagrożony

Organizacja BirdLife opublikowała raport, z którego wynika, że populacje europejskich ptaków kurczą …

czytaj więcej

Raport: w Polsce rośnie sprzedaż roślinnych zamienników, spada sprzedaż mięsa

Według danych Panelu Gospodarstw Domowych GfK Polonia, cytowanych przez portal Noizz, mamy powody do…

czytaj więcej

Koniec z zarabianiem na negowaniu zmian klimatu!

Youtube i Google wypowiedziały wojnę fake newsom dotyczącym zmian klimatycznych. Uniemożliwią monety…

czytaj więcej

Raport Compassion Polska w Światowy Dzień Ośmiornicy

8 października, w Światowy Dzień Ośmiornicy fundacja Compassion Polska publikuje swój raport „Przemy…

czytaj więcej
Facebook
none