[wppb-login]

Ruszył lokalizator ekoproducentów

admin
Październik11/ 2011

 

Czy zastanawiacie się czasem nad zakupem prawdziwych niepryskanych warzyw lub naturalnych kosmetyków? Chętnie skorzystalibyście z oferty eko-sklepów, ale nie wiecie gdzie je znaleźć w Waszej okolicy? Teraz to proste! Na początku sierpnia br. w sieci pojawił się serwis ekotarg.pl, który jest lokalizatorem ekologicznych producentów. Wśród wielu kategorii takich jak: eko sklepy, eko producenci, eko restauracje, eko turystyka użytkownik serwisu ma możliwość zlokalizowania na mapie Polski eko producenta, znajdującego się w niedalekiej od siebie odległości.

Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga logowania. Wyszukiwarka działa na podstawie wyboru własnego województwa, możliwe jest także szukanie po słowach kluczowych.

Ideą twórców ekotarg.pl było ułatwienie życia wszystkim tym, którzy dbają o to, co jedzą i zaopatrują się tylko u producentów naturalnie wytwarzających swoje produkty.  Zdarza się przecież, że zmieniamy miejsce zamieszkania, że wyjeżdżamy na długie urlopy, czy też nasze chęci zaopatrywania się w eko produkty stają się coraz bardziej zróżnicowane. Gdzie więc szukać takiego dostawcy blisko mojego miejsca pobytu? Rozwiązaniem takich zagadek ale także oszczędnością czasu ma być właśnie serwis www.ekotarg.pl.

Serwis ekotarg.pl, stworzony został z myślą o zdrowiu nas wszystkich ? ludzi dorosłych i dzieci. Pokazuje i chroni to, co dobre i naturalne, poleca to, co wyhodowane i wyprodukowane w harmonii z naturą, w naszych polskich sadach i na polach, w ekologicznych gospodarstwach, w czystych rejonach, pełnych zieleni i życiodajnej energii. Portal podąża, wytyczoną drogą do celu jakim jest zdrowie obecnych i przyszłych pokoleń. Szuka polskiej, nieprzetworzonej żywności, producentów naturalnych kosmetyków, środków czystości, ubrań i wszystkich innych dostępnych na rynku eko produktów. Przeciera szlaki zielonej turystyki i rekreacji. Konsultuje trudne pytania ze specjalistami wszystkich dziedzin, aby dzielić się wiedzą i odpowiedziami na trudne, często pomijane pytania.

Każdego dnia poszukuje  nowych eko partnerów: indywidualnych, małych producentów, sadowników, rolników, plantatorów, a także większych firm, które zgodnie z zasadami zdrowia i ekologii wytwarzają różne produkty.

Celem  serwisu jest łączenie różnych  firm, a także producentów indywidualnych z całego kraju oferujących zdrowe, ekologiczne produkty z osobami indywidualnymi, zainteresowanymi nabyciem takich produktów.

Misja, która przyświeca portalowi ekotarg.pl to propagowanie zdrowego sposobu odżywiania i życia w zgodzie z naturą. Redakcja ma świadomość, że działania odniosą pożądany efekt tylko wtedy, gdy każdy kto popiera  inicjatywę ekotargu będzie dalej przekazywał wiedzę o zdrowym odżywianiu i zasadach ekologicznego życia. Redakcja serwisu dzieli się skarbem jakim jest mądrość i wiedza ze swoimi najbliższymi ? Rodziną i Przyjaciółmi ? rozmawiają ze sobą i polecają sobie zdrowe produkty.

Serwis ekotarg.pl zaprasza do dodawania się do bazy wyszukiwarki eko partnerów: producentów, właścicieli restauracji, domów agroturystycznych. Rejestracja  możliwa  jest na stronie  http://ekotarg.pl/rejestracja,  jest prosta i trwa kilka minut.

 

 

Tagi:
Featured
Będą emerytury dla zwierząt w służbach mundurowych Leczenie przez jedzenie - książka Neala Barnarda Uwaga! Upały! Zadbaj o psa! Pierwszy wspólny raport IPCC i IPBES. Jak skutecznie chronić klimat? Wystarczy 1 wegański posiłek dziennie by zmniejszyć ryzyko zawału UE: To koniec hodowli klatkowej!

Będą emerytury dla zwierząt w służbach mundurowych

Rząd przyjął projekt ustawy, która reguluje status zwierząt w Policji i innych służbach mundurowych …

czytaj więcej

Leczenie przez jedzenie - książka Neala Barnarda

Niektóre z najbardziej uciążliwych problemów zdrowotnych znajdują zaskakujące rozwiązanie. Kłopoty z…

czytaj więcej

Uwaga! Upały! Zadbaj o psa!

Jak pomóc naszemu czworonogowi przetrać porę, kiedy żar leje się z nieba?

1. Zapewnij stały dostę…

czytaj więcej

Pierwszy wspólny raport IPCC i IPBES. Jak skutecznie chronić klimat?

Jak mądrze chronić bioróżnorodność? Eksperci: żądnej drogi na skróty!

Bioróżnorodność i zmiana k…

czytaj więcej

Wystarczy 1 wegański posiłek dziennie by zmniejszyć ryzyko zawału

Czasopismo „Journal of Clinical Endocrinology & Metabolism” opublikowało badanie, z którego wyni…

czytaj więcej

UE: To koniec hodowli klatkowej!

Parlament Europejski przyjął rezolucję w sprawie zakazu hodowli zwierząt w klatkach. Wezwał Komisję …

czytaj więcej
Facebook
none