Pierwszy miesiąc prenumeraty cyfrowej za 5 złzamawiam

Logowanie

Wrześniowy numer z Sylwią Chutnik!

wrzesień 27 2011

O czym przeczytacie we wrześniowym numerze?

Jak zwykle przygotowaliśmy wiele wspaniałych tematów:

  • Wywiad z naszą gwiazdą z okładki, Sylwią Chutnik, wegetarianką, która lubi niezdrowe jedzenie, feministką tańczącą na rurze, matką, prezeską fundacji i prowokatorką.
  • Jak czytać wegańską piramidę? Piramida żywieniowa to jedynie zalecenie, a nie nakaz. Z wrześniowego VEGE dowiecie się, jak z niej mądrze korzystać.
  • Jesień to czas spacerów po lesie, które czarują nas całą feerią barw. To także czas zbierania przepysznych grzybów. Jak zbierać grzyby bezpieczni? Co z nich upichcić? W tym pomoże Wam oczywiście wrześniowe VEGE!
  • Bez kosmetyków nie wyobrażamy sobie dziś życia, czyż nie? Ale czy na pewno wiemy co zawierają te kupowane w sklepach? I które wybrać? Droższe czy tańsze… Ewa Sroka, która od dawna sama wytwarza kosmetyki przekona nas, że nie warto smarować skóry niczym, czego ni można by zjeść…
  • Co to jest ekologia? Co to jest ochrona środowisk? Czy zastanawialiście się co kryje się pod modnymi sloganami? Co robić i na co zwracać uwagę aby nie dać się oszukać korporacjom i naprawdę zadbać o środowisko? Jeśli chceci się dowiedzieć musicie koniecznie zajrzeć we wrześniu do VEGE!!!
  • W numerze powakacyjnym nie mogło zabraknąć tematu szkolnego… Czy nie uważacie, że szkoły poświęcają za mało uwagi tematom związanym z ochroną praw zwierząt? Vege ma kilka pomysłów jak to zmienić. Chętnie też poznalibyśmy Wasze zdanie na ten temat. Piszcie do nas koniecznie na adres Redakcji!!!
  • Wakacje to czas kiedy więcej się ruszamy. Mamy nadzieję, że te dobre przyzwyczajenia będziecie kontynuować także jesienią! A jeśli tak… to polecamy Wam Capoeirę, wspaniałą sztukę tańca i walki….

 

none