Bycie w porządku jest w porządku

Z jednej strony bycie weganinem/weganką jest łatwiejsze, niż było jeszcze dekadę czy dwie temu. Choćby dlatego, że wyrósł nam spory … Czytaj dalej Bycie w porządku jest w porządkuCzytaj więcej